Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran van közösségben...

Milyen gyakran van közösségben, a többi gyerek között 15 hónapos babád? Hogyan közeledik más gyerekekhez?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 14 honapos. Minden nap (ha egyszer nem esik) megyunk jatszoterre. A kisebbekkel nem foglalkozik, vagy a vele egyidosokkel, de a nagyobb (2-3 evvel) gyerekekhez odamegy simogatja, szolitgatja a sajat nyelven mert ugyebar meg nem beszel, nagy erdeklodessel figyeli, hogy mit csinal a masik gyerek, volt ketszer olyan is hogy a fejere sozott a masik babanak, sajnos mar nem tudtam kivedeni.:)) Ezen kivul heti-ketheti egyszer van a jatszopajtasaival (baratok gyerekei). De igazabol meg ugy nem jatszik el masokkal, inkabb a kontaktot keresi a gyerekekkel. Na es a te babad?
2016. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi is gyakran megyünk játszótérre, a kisfiam is lelkesen megy oda más gyerekekhez, és érdekes, hogy ő is a nagyobbak társaságát keresi. Nálunk is előfordult már, hogy ütött, nem nagyot, de engem nagyon meglepett, és el is kezdtem aggódni emiatt, azon gondolkozom, hogyan tanítsam őt, hogy hogyan közeledjen a többiekhez...ezenkívül néha megyünk ringatóra, nem mindig sikerül eljutni,olyankor sajnálom is,mert nagyon jó program. Most ebben az esős időben sajnos nem tudunk menni sehova, ilyenkor tartok attól, hogy már "kevés" vagyok neki egész napra. Baráti körben vele egykorú gyerekek sajnos nincsenek, csak nagyobbak, nem találkozunk velük sajnos túl sokat.
2016. máj. 13. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!