Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha mindkét szülő népszerűtlen...

Ha mindkét szülő népszerűtlen volt közösségben, a gyerek is az?

Figyelt kérdés
Férjemnek és nekem sem voltak nagyon barátaink óvodában és iskolában. Mindketten csendesek, visszahúzódóak voltunk, nem kezdeményeztünk. Ilyen lesz a gyerekünk is?
2016. jan. 8. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Nem determinált.
2016. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek egy része genetika, ami adott, viszont nagyban alakíthatja a környezet is. Bár ha mindketten zárkózottabbak vagytok, akkor gondolom, a gyereket sem fogjátok partiarcnak nevelni. De introvertáltnak lenni nem is feltétlenül jelent rosszat.


Neveléssel, odafigyeléssel tudjátok alakítani.

2016. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vigyétek közöségbe

játszóbölcsi, játszóház, vendégség, és fogadjatok nti is vendégeket.

ismerek befelé forduló szülőket, az egyetlen fiuknak 30 évesen sem volt egy bnője se és enyhén "érdekes" egyén lett belőle...

2016. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen ..Nekem se volt sok barátom kisgyereknek mindig furának tartottak.Párom se egy nyüzsgős valaki.Próbálok jobban odafigyelni,hogy többet legyünk társaságba.amikor olyan az idő megyünk a játszótérre próbálok anyukákkal összehaverkodni,hogy a kicsinek legyenek játszótársak.
2016. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!