Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba csak uvegbol 'szereti'...

A baba csak uvegbol 'szereti' az etelt. Masnal is volt igy? Sajat fozest is uvegbe kell onteni? Haha

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2016. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 hónapos. És mindig főzök neki és mindig nehézkesen megy. Gyümölcsöt szokott üvegeset kapni (pl barackot eddig, amig nem volt).. és azt vettem észre hogy ha kiöntöm tányérba nem eszi, míg ugyanabban a percben az üvegből boldogan.
2016. máj. 13. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

IGEN :D

Kislányom néha kapott üveges kaját,de a kedvence lett a paradicsomos krumpli.-amit én főztem paradicsomos krumplit, azt soha nem ette meg. Aztán jött az idő, hogy bármit főztem, semmit nem evett meg, az evés vége mindig az lett, hogy kibontottam egy ilyen paradicsomos krumplit, hogy egyen valamit. Már ha meglátta az üveget majd kiugrott az etetőszékből. Így jött az ötlet, hogy dugiban beleöntöttem a kaját a bébiételes üvegbe és nagy lelkesen vettem elő az üveget, szép lassan újra mindent megevett. Anyaként leleményesnek kell lenni. :D

2016. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen: )
2016. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!