Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok le a...

Hogyan szoktattátok le a babát a harapásról?

Figyelt kérdés
Vannak bevált módszereitek?

2016. máj. 12. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a gyerek. Én mikor nagyobb volt, visszaharaptam. Persze, nem fájt neki, csak meglepődött. Azóta
2016. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csinálja.
2016. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Hát én a visszaharapáson kívül sok mindent kipróbáltam. Abban én nem láttam sok logikát, mert ezzel azt üzenem, hogy én is csinálom, de neked megtiltom? Akkor most helytelen vagy nem? ... Szóval végül az vált be, hogy egyszer megharapott tényleg nagyon, egy rendes nagy seb lett a karomon, ami belilult, annyira fájt, hogy nem kellett tettetnem, még a könnyem is kicsordult. Akkor láttam, hogy sajnál, jött utána megsimogatni. Ez után az eset után még egyszer harapott meg, akkor is úgy csináltam mintha sírnék (az nem fájt annyira azért...), ismét sajnált, megsimogatott, azóta nem csinálta, felfogta, hogy fájdalmat okoz vele.
2016. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelentette, hogy nekem szabad, nekem nem, hanem, neked is fáj, ha megharapnak. Lehet addig bele sem gondol...mert kicsi.
2016. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!