Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba= folyton...

Anyatejes baba= folyton beteg, sajnos én ezt így gondolom, tapasztalom, más tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Két gyermekem van, az elsőt 17 hónapig szoptattam, és 1 éves korától elég gyakran volt beteg, a mai napig az.Mindemellett most letisztult előttem, hogy tejallergiás is, emiatt szenvedett sokat az orrlégzésével.

Második gyermekem 17 hónapos, és cicifüggő éjjel-nappal, rengeteget beteg, többet mint a nagy volt, és 8 hónapos kora óta ő is tejallergiás. Rengeteget felébred éjjel, emiatt mi is tropák vagyunk már.

Magunkon kívül akiket ismerek és szopiztak sokáig, egytől-egyig kifejezetten betegesek voltak, volt köztük immunhiányos is. Tápszeres baba ismerőseink ezzel szemben alig betegek, ritkán és később esnek bele a betegségbe. JA! És sokkal jobb evők!!! Az én kissebbikem szinte alig eszik rendes ételt, ami másfél évesnek lenne való...Ezek után én senkit nem fogok bíztatni, hogy szoptasson! Ez a szomorú tény!


2016. máj. 13. 14:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésben kit érdekelnek a saját példák? Nyilván számtalan olyan eset van ahol egy anyatejes baba betegesebb(nek tűnik), mint egy tápszeres, és fordítva. Most itt válaszolt 15 anyuka, az se számít, 15 az mennyire reprezentatív felmérés?

A statisztika alapján és tudományos kutatások bizonyítják, hogy az anyatejes babák kevesebbszer betegek. Ez tény, ellenpélda nyilván van de nem a szomszéd nénire meg gyakorin saját példákat írogató anyukákra kellene hallgatni, olvass utána a neten!

2016. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az immunrendszernek nincs köze ahhoz mit eszik a baba,még akkor sem ha istenítik az anyatejet,bár azt kétlem,hogy a tápszer egészségesebb lenne max akkor ha a szoptató anyuka egészségtelenül él.Szerintem nincsen összefüggés.
2016. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

"A statisztika alapján és tudományos kutatások bizonyítják, hogy az anyatejes babák kevesebbszer betegek. Ez tény, "


Akkor linkelj hozzá forrást légyszi! Ha már tény...

2016. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hònapig kapott anyatejet és egyátalán nem beteges,én anyatejes voltam 1 évig én sem voltam beteges,öcsém tápszeres volt és beteges volt. Szerintem mindkettőre van példa de az biztos nem lesz erősebb immunrendszere az anyatejes babáknak mert nem azon mùlik.
2016. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ha leírom, hogy velem hogy volt, és mi a véleményem a kérdéssel kapcsolatban, az miért nem hasznos?

Valaki leírhatná, megköszönném, mert számomra ez rejtély.

(Bocsi kérdező!)

2016. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös válaszoló! Gondolom nem volt több anyatejes babád életedben, mert akkor nem írnád ezt!

Ahány gyerek, annyiféle...hidd el, nem a tipikus ősanyákhoz tartozom, akik akár szívesen is szenvedtetik magukat éjszakánként, 3-5-ször felkelve a 15-17 hónaposhoz.

Próbáltuk így, próbáltuk úgy, de egész éjjel nem hagyhatom sírni...mindegy is nem részletezem.

Első kislányom 8 hónapos korától átaludt minden éjszakát, és akkor én is azt gondoltam, hogy milyen hülyeség már, hogy éjjel sokan sokszor kelnek szoptatni nagy babájukat.

És amúgy nem enni kel fel, bocsánat...ez lelki megnyugvás neki, de ezt te nem értheted.

Én már nem szeretném, de vannak babák,akik nem éppen csinálnak mindent úgy, ahogy mi szeretnénk, és nem feltétlenül tudom ráerőszakolni azt amit szeretnék.

2016. máj. 14. 07:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!