Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van abban igazság, hogy egy 2...

Van abban igazság, hogy egy 2 hónapos kisbaba hátára muszáj vigyázni? Tényleg nem tesz jót a hátának ha egész nap kézben van?

Figyelt kérdés
Holnap megyek unokaöcsémhez látogatóba, de le se tenném annyira szeretném egész nap babusgatni, viszont nem szeretném ha a háta emiatt elromlana, vagy valami baja esne neki. Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot mert nehéz lesz letenni nagyon.
2016. máj. 15. 20:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a kisbabákat, rajongok értük, fognám őket egész álló nap, és fürdetném is őket. Nagyon mély tiszteletet érzek irántuk, és nagyon jól us esne ha engednék is ezeket nekem mert komolyan mondom én nem olyan természetű vagyok hogy fogom kicsit jóvan mehet a fenébe... már bocsánat. Hanem foglalkozni akarok vele érezni hogy mellettem van, és hozza ki az anyaságot belőlem :3 Köszönöm a választ így fogok tenni mindenképpen.
2016. máj. 15. 21:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fura vagy... Kicsit ijesztő nekem ahogy beszélsz. Engem zavarna ha ennyire belemásznál a 2 hónapos gyerekem arcába. A puszilgatást sem tartom jó ötletnek!
2016. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!