Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt akinek a babája tejallerg...

Gnézsu kérdése:

Volt akinek a babája tejallergiája csak a puffadás/sok puki tünetét produkálta?

Figyelt kérdés

5 hónapos a pici babám és a kezdetektől iszonyúan szenved a pukiktól. Nem tudja kinyomni és egész nap ettől szenved, alvásból is ez kelti fel.

Viszont nem véres a széklete, nincsenek kiütései, lehet ez ettől független tejallergia? Érdemes lenne kipróbálnom tejmentes tápszert?



2015. ápr. 9. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben nem házilag kísérletezgetnék, hanem elvinném mihamarabb gasztroenterológushoz. Mindkét gyermekem tejérzékeny volt, mindkettőnél véres széklet jelezte az allergiát. 3 hónaposak voltak. A Bethesda gasztroenterológiájára jártunk. Vedd nagyon komolyan az ételérzékenységet! Vidd el szakorvoshoz!
2015. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvittem, onnan jottunk most. ő tanacsolta, irta fel ezt a fajta tapszert, probakepp. Csak ugy tudtam, a tejallergianak mas tunete is van, mint az eros puffadas, sok puki
2015. ápr. 9. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 30 evesen jott ki kizarolag puffadassal a tejallergia.
2015. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!