Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha nem tud szellent...

Mit tegyek ha nem tud szellenteni? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Kisfiam vacsora ota fel van puffadva. Adtam neki asvanyvizet tudott bofogni kicsit de szegenykemnek nagyon faj a hasa. 3 eves es a vacsi porkolt volt.

2013. dec. 7. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup, glicerin kúp, ami van otthon azt adj neki. Nem pukizni nem tud, hanem megterhelte a gyomrát.
2013. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nát én megtornáztatom ilyenkor úgy, mint mikor kicsi volt, tudud, hanyattfekvés, és a lábait behajlítani térdnél, és fel-le, meg körbe, körbe...

Meg nekem van itthon még mindig ilyen esetre Infacol...:-)) az direkt erre van!! Az espumisan is ugyanerre van, ha esetleg az van otthon nektek..


sztem a laevolac nem jó erre...

2013. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg ha volt pici baba korában és még meg van akkor szélcsövezd meg,azpont erre jó!
2013. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!