Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 2 évesetek? (fiú)...

Mit tud a 2 évesetek? (fiú) Pszichológia vizsgálatra kell mennünk, teljesen kibuktam, nem tudom mekkora félnivalóm van?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elsore hirtelen azt hittem, hu nagy a baj. 22 hosom ugyan ezeket csinalja, viselkedesre full ugyan ez. Annyi, hogy o tud ugrani, es kimagasloan beszel korahoz kepest. Ha nem igy lenne, magamtol vittem volna 2 evesen dokihoz. Addig amugy siman elkezdhet beszelni is, mire mentek.
2016. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt nem irtam, o lany.
2016. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam július elején lesz 2 éves(nem kora baba) Ő is mindent megért; megcsinálja amire kérem. De a beszéddel nálunk is gondok vannak. Mindennek csak az elejét vagy a végét mondja. Talán nem is erőlteti magát hisz megértjük így is. Nem gondolom;hogy aggódnod kellene emiatt. Lehet egyszerre fog mondani mindent. A lányokat meg nem hasonlítanám a fiúkhoz;ők ügyesebbek. Idegenektől fél;meghúzza magát;de ez lehet annak az oka hogy keveset járunk el itthonról. Szóval NYUGI 😊
2016. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Pont a Dévényit és a korai fejlesztőt akartam kérdezni, mikor láttam, hogy írtad. De ezek szerint jártok. Az én lassan 4 éves fiam nem volt koraszülött, de teljesen kimaradt nála a mászás, ellenben 10 és fél hónapos korára önállóan járt. Persze akkor nagyon büszke voltam rá, és nem is volt semmi gond, míg beszéd elmaradást nem tapasztaltunk. 2 évesen semmi, 2 és fél évesen minimum szókincs rossz artikulációval, 3 évesen már mindent mondott, de olyan csúnyán ejtett ki mindent, hogy nem lehetett megérteni. Nem tudom, nálatok volt-e bármilyen mozgás fejlődési elmaradás, nálunk kiderült, hogy a mászás kimaradással és a felgyorsult mozgás fejlődéssel nem ért meg rendesen az idegrendszere, ami semmi másban nem jön ki, csak a beszédben. ( Illetve sok csecsemő reflexe megmaradt, ezt én laikusként nem veszem észre ). Fél éve kezdtük a TSMT tornát , azóta rengeteget javult a dolog. Esetleg kérdezz rá a korai fejlesztőben, nem lehet- hasonló ez nálatok. Amúgy aggódni sem kell túlzottan, sok 2 éves még alig beszél.
2016. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem korrigált 8hónaposan felállt de csak 14hónaposan indult el maga és addig mászott bútorok mellett szaladr. Viszont nem közlekedett forogva...
2016. máj. 20. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!