Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről mi a véleményetek? Én...

Erről mi a véleményetek? Én megdöbbentem

Figyelt kérdés
Egy 18 hónapos kislány heti többször reggel nyolctól délután négyig semmit nem eszik és nem iszik max pár falatot. Csak én vagyok ezen megdöbbenve vagy mennyit kéne enni inniuk az ekkora babáknak?

2016. máj. 18. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
De miért? Nem adnak neki? Vagy adnak, de elutasítja, nem eszi/issza meg? Mióta? Kid neked ez a kislány, honnan tudod ezt?
2016. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak hallottam hogy valaki mesélte. Nem éhes és nem erőltetik, reggelit és vacsorát eszik rendesen, de napközben nem igényli egyátalán.
2016. máj. 18. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Min. 4-szer, de inkább 5-ször kellene ennie.
2016. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokszor az én 2,5 èvesem is így van, ő egész nap elvan sokszor pár falattal, de sokat iszik mellette. Bàrmit kínàlunk neki nem hajlandó többet enni
2016. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiunkra is átlag heti egy-két nap rájön a nem evős kedve. Ilyenkor bármivel kínáljuk, nem fogadja el, nem kell neki. Meg nem tömhetem, voltunk orvosnál is, nincs semmi baja, jól fejlődik véreredményei szuperek, egyszerűen nincs étvágya. Ha minden nap ezt csinálná, akkor biztos, hogy nem lennék nyugodt, de így nem idegeskedek. Tudom, hogy a tankönyv szerint napi ötször kell étkezni, de az ebadta kölyke nem olvasta a könyvet, így nem hajlandó betartani az előírást. Mi ilyenkor is kínáljuk, odaültetjük magunk mellé, hogy egyen, de egyszerűen nem eszik. Mit tehetnénk ennél többet?
2016. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj,hogy nem tudjuk a pontos részleteket.Az is lehet,hogy eszik napi 4-szer,csak máshogy van elosztva neki,sőt azt se tudjuk,hogy mikor szokott aludni(nyilván alvás közben se ehet),az is fontos,hogy amikor eszik,akkor mennyire laktató dolgot eszik/iszik,milyen mennyiségben,illetve mennyi a súlya.

Én nem könyvelném el előre rossz szülőnek az illetőt,nyilván tömni nem lehet a gyereket meg nem is szabad,valamiért ennyit igényel a gyerek.

De persze az is lehet,hogy valamilyen egészségügyi probléma is van a háttérben,de az ilyesmit nem nagyon szokta senki kiírni a homlokára,meg nem is tartozik mindenkire.

2016. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet dobbenni, de ahhoz, hogy velemenyt nyilvanitsunk tudni kellene a reszleteket. Nekem van egy nagyon rossz evo 3 evesem.Van olyan, hogy egesz nap csak a kakaojat issza meg, meg mondjuk eszik egy kis gyumolcsot.En a 3 ev alatt mar mindent megprobaltam, de ahogy elottem mar irtak, megtomni nem lehet.Amugy tobb energiaja van mint nekem meg a ferjemnek egyutt.
2016. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A két évesem már nagyon régóta (legalább fél éve) csak naponta háromszor eszik (véletlenül se ötször). Így is előfordul, hogy nem éhes, kihagyja a reggelit vagy az ebédet. Máskor meg annyit eszik, hogy nem tudjuk hová fér bele ennyi kaja. Főétkezések között ha mégis eszik, akkor is csak gyümölcsöt szokott kérni. Ennek ellenére nagyon szépen fejlődik mind testileg mind szellemileg.
2016. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém június végén lesz kettő. Éjjel és reggel anyatejet kap, nap közben 5X kínálom étellel, jó ha kétszer eszik valamennyit. Semmi baj nincs vele, nem is vékony és még magas is ráadásul.
2016. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!