Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos baba naponta 3-4x eszik?!

15 hos baba naponta 3-4x eszik?!

Figyelt kérdés

Reggel 8kor reggelizik, delben ebedel, 5 ora korul vacsorazik. Evesek kozt szokott nasizni. Lenyegeben sokat eszik, csak furcsa, hogy este altalaban mar nem eszik. Van, hogy 7-8 korul is eszik meg egy kicsit.

Emigy nagyon aktiv baba, szepen fejlodik, naponta 1x szundizik.


2016. máj. 19. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
szerintem sokkal furcsább, hogy nem adsz neki 10órait és uzsonnát. miért kéne vacsoráznia lefekvés előtt, azt tanulja, hogy minden második étkezést kap meg
2016. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi ebben a gond, az én gyerekem ilyen korban 3-szor evett, plusz este szopizott. A reggelijét megette, de a tízórait sose, ebédelt, de uzsonnára semmit nem fogadott el, vacsit evett. Egyszerűen nem éhezett meg a "kis étkezésekre". Nem hinném, hogy van értelme erőltetni. Most két éves múlt és napi egyszer eszik normálisan, azon kívül csak pár falatot eszik. Jó erőben van, élénk, energikus, fejlődik. Nem egyformák a gyerekek.
2016. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem éheztetem, megkínálom mindig, de nem eszik.
2016. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hetes kora óta négyszer eszik egy nap most 4 éves lesz nyáron köszöni jól van.:)
2016. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!