Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adja uzsonnára 4,5 hónapos...

Hosztafi Erna kérdése:

Mit adja uzsonnára 4,5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Tejpépet úgy néz ki,h.nem bírja.Csak gyümölcs nem elég neki,azt tízóraira kap.

2016. máj. 20. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyatej/tápszer?

Hova szaladsz a hozzátáplálással?

Még egy étkezést se kellett volna kiváltani.

2016. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejet vagy tápszert. Hozzátáplálást 6 hónaposan kell kezdeni, előtte csak orvosi okból.
2016. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

4,5 hónaposan még csak kóstoltatni lenne szabad!


Persze, h nem bírja. Semmit se bír még a gyomra, éretlen.

2016. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tejpépet milyet adtál neki? HA pépet (Sinlac/Sinemil)?

Mást nem nagyon lehet. Kekszek 6 hós kortól vannak.


De nyilván nem a véleményem érdekel, de ha el is van kezdve korán a hozzátáplálás szerintem lassú kóstoltatás bőven elég ebben a korban, étkezés kiváltása főleg 2 nekem soknak tűnik. De ez az én véleményem, nyilván úgy csinálod, ahogy jónak gondolod.

2016. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Cicit😉
2016. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónapos korrban kezdtem a kóstoltatást, és kb 5-5,5 hónapos volt, amikor az első étkezést kiváltottuk. Az is az ebéd volt.


Szóval türelem, és fokozatosság!!! Addig is, tej, vagy tápszer.

2016. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
anyatejet vagy tápszert, mi mást egy 4,5 hónaposnak???
2016. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1: cicit adnék ha tudnék

2: védőnő mondta már 3,5 hónaposan,h.kezdjem el lassan,ez meg is történt,mivel már a tápszer nem volt elég neki.Fokozatosan adok mindig mindent,de a tejpépet látom nem bírja,m.rá pár órára már pöttyösödik az arca

3:csak gyümit nem tudok adni neki,m.nem elég neki

4:csak tápszert nem adok,m.mint írtam nem elég neki illetve már unja,köpi ki a cumit.

Abszolut nem kioktatásra voltam,/vagyok kiváncsi,de látom,túl sok a Nagyon Okos ember!!!

5:még mielött tovább oktatna pár Nagyon Okos ember csak szólok,h.az én babám 5kg-val született és ezért ilyen nagy étkű illetve kér mást!!!

2016. máj. 21. 07:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen butaság mellett nem tudok elmenni, h nem elég neki a tápszer és ezért kell mással etetni. Akkor tápszert kell váltani. Van Start, 1-es, 2-es, 3-as, jó éjt tápszer, mindenféle...de nem az a megoldás, h megterheled a gyomrát nem neki való dolgokkal.
2016. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a védőnő,h.probálkozhatok pürékkel meg gyümikkel.Tápszerváltásról nem szólt senki,sem az orvos sem a védőnő.
2016. máj. 21. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!