Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám csak nálam...

8 hetes babám csak nálam nyugszik meg, miért?

Figyelt kérdés
Tápszeres a kisfiam, ezért az apukája és a nagyszülők is szokták etetni, altatni, megfogni. 3 napja azonban csak nálam nyugszik meg, mindenki másnál sír. Mitől lehet ez?
2016. máj. 21. 03:23
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert mégiscsak te vagy az anyja?
2016. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szívverés szerintem, hallgatta pár hónapig benn. A fiunk 3 hónapos, tápszeres, az apja itthonról dolgozik, ugyanannyit látjuk el, mások is szokták etetni néha, sok ember van körülötte (pl. barátaink). Mégis ha este sír néha (szerintem kicsit kólikás lehet), akkor nálam nyugszik meg valamennyire, ha a mellkasomra teszem.
2016. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez van pedig a fiam már 7hónapos.mègis van h úgy sír h csak èn nyugtatom meg pedig az ő apukaja is itthon dolgozós..ugyanannyit van vele mint èn.

Bár a fiam anyatejes.

De szerintem szokjuk meg ezt,mi vagyunk az anyukájuk:)

2016. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!