Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbánta már valaki, hogy...

Megbánta már valaki, hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 15:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Túl sok idő,túl nagy lekötöttség,felelősség stb.miatt.
2016. máj. 21. 15:50
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nem,aki megbánta az ugyis állami gondozásba adja(kisebbségi népek)vagy benne van a hirekbe(mint a gyerekéheztetők)mostanában több ilyen hír volt.esetleg ha betegen születik a gyerek,nagyon mélyen meg lehet bánni,mert iszonyú nehéz lehet,a bezártság és az önállótlanság vagy hiszti,fürdetés,stb.aminek soha nem lesz vége,mint egy egészséges gyereknél aki felnő.csak nem merik bevallani mert más emberek egyből lenézik,leugatják érte.
2016. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Soha. 3 gyerekem van és egyiknél sem érzem éreztem, hogy korai lett volna nem kellet volna vállalni. Szerintem itt jön az képbe, hogy az ember megérjen rá és tényleg szeretett volna gyereket és nem a párja nyomására tette vagy azért, mert azt hitte így

Persze vannak nehezebb és nagyon rossz napjaim amikor azt érzem, hogy a világból kitudnék szaladni mert sok a hiszti a nyávogás, de őket nem bánon, hogy vannak?

Kérdező te bánod?

2016. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én a babámhoz rengeteg türelmet és szeretetet kaptam. Nem bántam meg, üres lenne nélküle az életem.
2016. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sok szülő megbánja. Sokan úgy vannak vele hogy kell a gyerek aztán ha megszületik tehernek érzik,hanyagolják.
2016. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

4 lurkóm van.


Hogy nem a könnyű? meglehet, de nem bánom. :-)


Közhelyes, de minden "kellemetlenségért" kárpótolnak nap mint nap.


Nagyon szeretem Őket és sokszor nehéz (anyagilag sajnos lecsúsztunk, de igyekszünk vissza kúszni és egészségügyi gondok is vannak sajnos / egy allergia asztmás és egy perhes kóros)

2016. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem lehet megbánni, csupa, öröm, boldogság, ahogy mosolyog, gagyorászik, fejlődik egy csoda az egész, imádom egyszerűen
2016. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Itt Magyaroszágon nem divat,de nyugatra nagyon sok családnál van aupair(fiatal külföldi babysitter,aki a családdal él és az ottani nyelvet tanulja).Én 2 svájci családnál voltam és mindkettő az összes terhet próbálta rám rakni,az anyukák folyton wellnessezni mentek,meg edzeni,meg barátnőzni,a gyerekekkel semmi érdemleges időt nem töltöttek.Úgy viselkedtek,mint a tinik,nagyon megvetettem őket ezért és sajnáltam a gyerekeket.Ebből azt akarom kihozni,hogy szerintem sokaknak nem való gyerek és csak önzésből vállalnak,hogy azért mégis legyen utódjuk.Ergo elég sokan vannak,akik,ha nemis mondják ki,de megbánják.
2016. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozó, a magam nevében beszéltem nem a tiedben. Bocsásd meg nekem, hogy nem élvezed az anyaságot. Nem én döntöttem helyetted amikor gyerekvállalásra szántad magad. Ha meg nincs gyereked és nem is akarsz, akkor nem a babák kategóriában kell kérdéseket böngészned. Köszönettel: egy lepontozott válaszoló
2016. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Ne törődj vele, csak egy troll.... Engem is lepontozott, pedig én nem tudnám elképzelni az életemet a gyerekeim nélkül :-)
2016. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!