Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oszinten volt aki megbanta,...

Oszinten volt aki megbanta, hogy tobb gyereket vallalt?

Figyelt kérdés
esetleg gondolt arra hogy egy gyerekkel konyebb lenne az elete?
2014. nov. 23. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem 2 van imádom őket,de a mai eszemmel ebbe a világba egyet sem vállalnék.
2014. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Néha megfordul a fejemben hogy három gyerekkel mi már soha nem fogunk külföldön nyaralni meg síelni járni :s, de hát ez van, fölösleges ezen utólag gondolkodni.
2014. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 van, és ha a 2 nagy nem lenne beteg, akkor nem bánnám, hogy 4-en vannak. Anno még nem tudtuk, hogy a 2 nagy apjának genetikai betegsége van, ami öröklődhet. Mai fejjel, bármennyire imádom őket, egyet vállaltam volna, olyan 30 éves korom körül. Nem bánom, nem ez a jó szó rá, inkább dühös vagyok, hogy a nagyanyjuk eltitkolta az apa betegségét, még az apa se tudott róla, most pedig élik az életüket, én meg a párommal erőnkön felül próbálunk segíteni a gyerekeken.
2014. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettő van, néha elgondolkodom azon, hogy jobb lenne e, ha máshogy alakul...de mindig az a vége, hogy nem....imádom, hogy vannak...
2014. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokan atgondoljuk, hogy mi lett volna ha nem vallalunk 2-3-4 gyereket, de (szinte) mind rajovunk, hogy igy a jo...

Nekem is a "mai vilaggal" van bajom...

de mig sikerul, gyujtunk es sporolunk nekik, jo ovira, iskolara, foiskolara vagy egyetemre...

jobbat nem tudunk... ha havi par ezret is felre teszunk oriasi segitseg tud lenni...

mi epitkezunk (honaprol-honapra kolcson nelkul), 2 gyerekunk van, de minden evben ossze tudunk rakni 1 het nyaralast horvatba

2014. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!