Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos babanak lehet...

Hany honapos babanak lehet mar adni teat?

Figyelt kérdés

4 honapos babamnak arthat egy kis kamilla tea ha nyugos? Ha lehet adni, akkor mennyi milit?

Csak anyatejes


2016. máj. 22. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nyűgös? kamilla tea cukrosan székletlazító, cukor nélkül széklatfogó. nyügösségre nem használ, ráadásul a székletet ugye nagyon befolyásolja. lehet adni gyógyteákat, de arra, amire valók.

nyűgösségre citromfű jó, de ahhoz még kicsi. homeos kúp van erre amúgy, olvass utána, a neve nem jut eszembe, de csak egy van, rátalálsz hamar :)

2016. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tenyleg? :O pedig az ismerosom babaja szuletese ota hasfajos, eleinte szirupot adtak neki, de kb 1-2 hetes kora ota adtak neki kamilla teat, csak par cseppet, es azt mondta, hogy segitett a kakiban is, es utana jol aludt mindig stb. 1 hete en is adtam neki egy keveset, utana jo nagy adag kakit odacsinalt nekem :D De nem cukrozzuk a teat. Viszont rendszeresen nem tudom, hogy szabad-e adni ennyi idos babanal akarmilyen folyadekot, mert volt, ahol azt olvastam, hogyha valaki kizarolag anyatejes, akkor a baba 6 honapos koraig a legjobb az, ha csak amyatejet kap, kulonben a folyadek tobb kart csinalhat, mint hasznot.
2016. máj. 22. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nyűgös akkor dajkald szeretgesd es foglalkozz vele.

ha hasfajos masszirozd a pocakjat, bofiztesd hosszabban es figyelj arra mit eszel.

ha szorulasos (tobb napja nem kakil es kakinal erolkodik voros a feje vagy sir) akkor kell ilyesmihez nyulni mint a kamilla tea kis cukorral, de kizarolag alkalmi jelleggel, mert szaritja a beleket hosszutavon.

2016. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

külön folyadék nem csinál semmi kárt, sőt! ha nem igény szerint szoptatod, akkor kell is. de igény szerinti szoptatás mellett is lehet adni vizet!

semmilyen kárt nem csinál, az embernek folyadékra van szüksége ahhoz, hogy életben maradjon. az anyatej első része, az első pár korty víz gyakorlatilag, azért nem kell mellé vizet adni. viszont ha már elkezded a hozzátáplálást akkor kell már.

én születésétől adtam neki vizet, pár kortyot minden nap, így nem fél évesen ismerkedett vele, hanem akkora már elfogadta

2016. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!