Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg normális ennyi kaja...

Tényleg normális ennyi kaja adag 10 hónaposan?

Figyelt kérdés
Barátnőm a kislányát még szoptatja.10 hónapos ,szinte semmi kaját nem fogad el elvileg...almát banánt igen,de főzeléket meg pépesre turmixolt dolgokat,az omlós picit szilárdabb dolgokról neis beszéljünk nem ad neki.sőt valamelyik nap kérdeztem a teát vizet megissza-e rámförmedt az anyósával,hogy a védőnő is azt mondta neki még vín anyatej addig nemkell innia mert az elíg.Lehet én látom a dolgot máshogy de nem kéne fokozatosan szoktatni,mert ha nemlesz tej megszivja.meg ekkora babónál már...én most 30 hetes kismama vagyok de ugy érzem,nem kérdeztem tőlük semmi rosszat.A picit omlosabb szilárd ételnél is leüvöltöttek.
2016. máj. 23. 04:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, mi kozod hozza , hogy a baratnod , hogy eteti a SAJAT gyereket ?

Az enyem 11 honapos es 90 % ban szopik, nemfogad el semmit .

Ez mindenki maganugye!!!

2016. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10 hónapos a lányom, napi 3x tápszert eszik, 2x pépeset. De csak szép simára, selymesre pépesítettet fogad el. Semmi darabosat, csak a kölesgolyót, mert az elolvad a szájában. Minden mástól fuldoklik, felragad a szájpadlására, eszem ágában sincs erőltetni.


Jah, nem mondtam, h neki még csak most tört át a 2 alsó fogacskája. Szóval aki beleugat, ne tegye, mert nem tudhatja, mi van a háttérben. Van, akinek a babájának már 6 hónaposan van 4 foga, az persze hogy bátrabban adja neki a darabosat. Én is fogok neki adni, amint lesz 4 foga, előbb nem is ajánlják, hiszen ha rágatlanul nyeli le a falatot, fájhat a gyomra tőle.

2016. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem bele akarok én szolni egyáltalán,meg nem rosszat akartam én,azzal hogy pépeset sem ad még neki kostolás szinten sem.csak kérdeztem,nemkell nekem esni.töle sem rondán kérdeztem,inkább mindig megértö vagyok vele mellette vagyok mindenben,és lehetne normálisan közölni,hogy figyi még nem merem mert 4 foga van,vagy csak mert egyszerüen nem.Nemkéne kiabálni meg azt mondani szegény gyerekem.Lehet ha valami értelmes választ kaptam volna töle csak 1 szer is,nekem is hasznos lenne,de nemhogy segitene inkább nem mondja mit hogyan lehetne,mert én nem zárkozok el a tanácsoktól.de annyit mondott majd megtudod mit érdekli öt.holvan az még...És én csak aggódtam mindig érte
2016. máj. 23. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!