Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok filmezni, tévézni...

Szoktatok filmezni, tévézni baba mellett, ha alszik?

Figyelt kérdés
Meg tudom oldani, hogy másik szobában legyen, de jobban szeretem, ha mindig rálátok, úgy nyugodtabb vagyok. De vajon zavarja, ha halkan tévézek mellette? Vagy inkább másik szobában nézzem, hogy nyugodtan pihenjen? Persze, nem egész nap menne a tévé, de délelőtt nézném, 1-2 órát, amíg ő alszik. Fülhallgató kizárva, nem tudnék úgy nyugodt lenni, hogy nem hallom se őt, se a légzésfigyelőt.
2016. máj. 23. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

BBár lányom külön szobába aludt,tv-ztem simán,de ha ott aludt netán az ágyban nappal mellettem,akkor is néztem. A második velünk lesz a nagy miatt és fogok tv-zni biztosan.Nem kell kussba lenni mellettük. Én biztosan fogok porszivózni is ha kell,főzni,mosni,takarítani.

Nem rettegtem elsőnél se,és most sem fogok,nem is lesz légzésfigyelő meg semmi ilyesmi.

2016. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem. A babát nagyon zavarja a TV, akkor is ha alszik. De nem is kell állandóan a baba mellett lenned. Elég, ha akkor ránézel, ha felébred és nagyon sír.
2016. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

A kórházban sokkal nagyobb zajban húzták a lóbőrt a babák.

Otthon se kell síri csend a nappali alváshoz. Ütvefúrót azért ajánlott mellőzni, de a mindennapi tevékenységgel járó zajok nem ártanak. Még segítik is, hogy a nappalt az éjszakától hamar megkülönböztesse.

Ha nem egész nap megy a tévé (vagy a rádió) háttérzajként, akkor semmi gond.

2016. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ritkán néztem tv-t mellette. Nem jártam lábujjhegyen, ha aludt, még porszívóztam is, de tv nem ment mellette. Én sem alszom olyan jól, ha megy a tv mellettem, nem tud úgy kikapcsolni az agy. Tegyél legzesfigyelot alá, ha félsz. Éjjel sem kelsz fel gondolom 10 percenként, hogy ránézz.
2016. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Betu ***** válasza:
52%
Nálunk nappal nem megy a tv. Este viszont igen és egy szobában vagyunk. Nekem csak ennyi kikapcsolódàsom van hogy megnézek egy- egy kedvenc sorozatot vagy filmet.
2016. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Egy szobaban vagyunk ejjel nappal. Megy a tv. Ha nem megy el sem tud aludni. Imádja a reklamokat. Este halkabra vesszuk bekesen alszik mellette.
2016. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!