Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-18kg-ig hasznalhato autos...

0-18kg-ig hasznalhato autos ulest hany eves korig hasznalta a gyereketek?

Figyelt kérdés
Ulesvasarlas elott allok es nem igazan tudom mi erne meg. Abban biztos vagyok hogy 0kg-tol hasznalhatot szeretnek mert 10 hos babam csak 7 kg-s,nem tennem be a 9 kg-tol hasznalatos ulesbe még. Viszont nem tudom h 18 vagy 25 kg-ig hasznalhatot valasszak. Ha magambol indulok ki, en 6 evesen voltam 18 kg, de nyilvan addig nemlesz megfelelo ez az ulesfajta, hiaba suly szerint jo. Ezert erdekelne ki meddig tudta hasznalni, hany eves korig. Azt nem szeretnem h most megveszem es kb 2 eves koraban vennem kell egy nagyobbat. Koszonom elore is:)
2016. máj. 23. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiába írják le, hogy ki meddig használta a te gyermeked úgysem olyan ütemben nő, mint másé! Úgy gondolom, ha minél tovább akarod használni és nem akarsz majd újat venni, akkor a 25kg-ig használhatót vedd meg.
2016. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém 4 éves és még abban van.
2016. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éves 4 hónapos volt amikor kinőtte , azt hittem tovább fogjuk tudni használni, de ő elég nagy növésű.
2016. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben(pont amit az egyes ìrt amiatt) a 25kg-s ülést venném. Nekünk olyan volt,de azt is kinőtte a fiam 3,5 évesen. Neki pl nem volt a méretében gyerekülés ìgy 5 évesen ülésmagasìtót hasznàltunk. Ez van. Nem szabvànyos gyerek.
2016. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a súlyát, a gyerek magasságát is kell nézni. Az én lányom 4 éves, éppen 16 kg, de már kilóg a 9-18-as ülésből. Én nem csak a súlyhatárt venném figyelembe, hanem azt is, hogy melyik kategóriában kapható megbízhatóbb gyerekülés, van egy tippem, hogy a 0-18 lesz az.
2016. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éves korában cseréltük le, nem a súlya, hanem a magassága miatt, de ő nagy növésű gyerek.
2016. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is pici, 4 éves 14 kg és 97cm, mi még a 0-18kg-os ülést használjuk. 1,5 éves koráig hordozót használtunk.
2016. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyem masfel eves es mar nezem a 9-36os uleseket. Ha tel lenne es mondjuk vastag pulcsi kellene a kocsiban, mar nem ferne el benne rendesen, kenyelmesen. Talan kihuzzuk meg egy fel evig ebben, de utana mindenkeppen csere. Amugy most 12 kilo korul van.
2016. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!