Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai felriadás 7,5 hónapos...

Éjszakai felriadás 7,5 hónapos babánál? Szinte mindig ugyanakkor? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kisebbik Fiam 7,5 hónapos. Kb. 4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, ami azt jelentette,hogy fél 9 körül elaludt, és minimum fél 6-6-ig nem igazán ébredt fel. Akkor is evett és legtöbbször visszaaludt.

Most viszont két hete hajnal 3-fél 4 körül sírva ébred. Illetve nem is ébred fel, mert a szeme csukva, csak sír. Néha elég,ha visszaadom a cumit, de legtöbbször nem. Sőt sokszor a cumi a szájában van. Etetni,ha prbóbálom valamennyit eszik, de nem az egész adagot, tehát ebből gondolom,hogy nem éhes. Kb. másfél órán át többször megébred, majd hajnali 5-fél 6 körül mint, amit elvágtak. Alszik akár 8-ig is. Foga most nem jön. Nem nyálzik. Hasa sem hinném,hogy fáj, ugyanazokat a zöldségeket kapja 4 hónapos kora óta.

Azért nem értem, mert nappal ilyet nem csinál. Szinte sosem ébred sírva. Egy hétig biztos, ami biztos adtam neki Espumisant, durrogott is, de nem lett jobb a helyzet. És tényleg szinte mindig azonos időben csinálja.

Van ötletetek,hogy mitől lehet?


2016. máj. 24. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás..lehet találgatni. az én lányom is mindig ugyanakkor kelt, és sírva...1,5 évesen kinőtte. kitartást.
2016. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Fejlődik az idegrendszere.

A szoptatás nem csak arra "kell", hogy éhes a baba, egyszerűen megnyugszik tőle.

Én biztos mellre tenném.

2016. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mellre nem igazán tudom tenni, mert születése óta tápszeres és cumis.

Az a baj,hogy megpróbálom simogatni, nyugtatni még mielőtt a tápszerhez nyúlnék, de nem nyugszik meg. A kajába alszik bele.

Kitartok én, csak gondoltam hátha van valakinek jobb ötlete, mint nekem! :)

2016. máj. 24. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
ha mellre is tehetné valószínű úgy járna mint én..először csak egyszer kelne aztán kétszer, háromszor stb...a mell nem altatásra való.
2016. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!