Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó minőségű de olcsó (max...

Dalmikacska kérdése:

Jó minőségű de olcsó (max 30-40ezer), ugyanakkor új és menetiránnyal ELLENTÉTESEN beköthető gyermekülést hol találhatok?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem érdekelnek a használt cikkek, több okból sem. (nemtudom karmbolos-e, 99%-ban szemben beköthetőek stb) Én reálisnak a 30-40ezer forintot tartom egy ülésért, azért is, mert egy 97es suzuki swiftben utazunk, nem egy űrhajóban... (bár egyszer majd talán megtehetjük). Egy viszont fontos, a gyermekem VÉDELME és kényelme. Egy ABC design risus hordozóval már befürödtünk, mert a cseppemnek kényelmetlen volt, akkor egy lengyel hordozóba került, amiről nem tudom, hogy milyen a töréstesztje, de stabilitásban nem láttam különbséget a többitől, hiszen menetiránnyal ellentétesen kötjük. A gyermekülések meg már szemben mennek a forgalommal, ami irtó veszélyes, hiába a jelenlegi jogszabály. SZóval tanácsokat, tippeket várnék, esetleg sorstársakat... Hátha együtt könnyebb... :D
2015. dec. 9. 09:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mégis milyen súlykategóriában keresel?
2015. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ezek a 0-18 kg-os ülések. Sajnos ebben az árban kb. a Naniák, Lorellik, Chipolino és a Ferrari ülések (Ugyanúgy Nania) vannak. Egyikbe sem tenném szívesen a gyerekem, de ha ennyit szántok rá, akkor ezek vannak.
2015. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik szempontot húzd ki a listáról, mert ilyen ülés nincs.

Szerintem egyébként egy éves kor fölött nem gond, ha menetiránnyal megegyezően ül, de a döntés nyilván a tiéd.

[link]

2015. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Tudod, kefélni és szűznek maradni egyszerre nem lehet... Valamit valamiért! Én is drágának tartom az üléseket (a jövedelmemhez képest), ezért beértem egy használt tizenezres üléssel is. Ennyire futotta. Arra is gondolj, hogy a Suzukid biztonsági öve lehet, hogy át sem éri a fordítva beköthető üléseket.
2015. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Láttam h több kategóriára bontják, de az azért röhej, hogy kategóriánként 80 rongy egy biztonságos ülés...!? Ezért én logikusnak a 9-36-osat tartanám, de persze tapasztalatom nulla.Azok pl. dönthetőek is? Olyat rengeteget láttam, h lekonyult fejjel alszik a gyerek az ülésben, még nézni is rossz... Naniát láttm már, enyhén szólva is rossznak tartom a pánázását, az anyag minősége meg hát.. Lengyel üléseről tapasztalata van valaknek? Ott pl. van emberi áron ülés, kérdés, hogy milyen a használatban. Vagy kezdjek el vadul gyűjteni, mert ezt nem úszom meg 60 alatt.... ?
2015. dec. 9. 09:55
 6/28 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Ha jó minőségűt és újat akarsz, akkor még 60 000 is kevés lesz. Nekünk 9-36 kg-os ülésünk van (előtte 0-18-as volt), igen dönthető. Ezek természetesen csak menetirányban köthetőek be és 2 éves kor alatt nem ajánlom.
2015. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Swiftbe háttal beköthető ülés 36 kg-ig? Kicsit irreális dolog. Főleg, hogy a háttal bekötött ülés csak buta félrevezetés. Semmivel nem biztonságosabb, ráadásul kényelmetlen.
2015. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
2.. válaszoló köszönöm... mégis mennyi az annyi...? jobban járunk, ha előbb egy 0-18ast veszünk és aztán egy 15-36-ost jól értem? Használhatóság szempontja is számít. Nem akarok megint úgy venni valamit több tízezerért, hogy utána kiderül, hogy nem jó :( meg persze, az is fontos, h beférjen a mini suzukinkba...
2015. dec. 9. 10:13
 9/28 A kérdező kommentje:
nézegettem most a babaszafari oldalát. itt 0-18as kategóriáan vannak normálisnak tűnők és emberi árban... menetiránnyal ellentétesen köthető, kb 3éves korig ajánlák... chicco-t néztem meg chippolino-t.. ezekről van valami tapasztalat? aztán néztem a következő kategóriát is, azért ott sem kell hátast dobni, nem feltétlen 60-80ezer...
2015. dec. 9. 10:32
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi a hordozó után 9-36-os Cybex pallast vettünk, ez biztoságos és sokáig jó, nekünk ez volt az optimum...Ha ennyire árérzékeny vagy, akkor a minőségből kell leadni, az igazán jó ülések drágák.
2015. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!