Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak bevált a neugranomon...

Másnak bevált a neugranomon popókrém?

Figyelt kérdés
piros lett a kislányom popója amíg a neugranormont használtam rá utána kentem sudocremet és helyrehozta

2016. máj. 25. 21:02
1 2
 1/12 Bella169 ***** válasza:

Nekünk nagyon bevállt.

Születése óta azt használom. Most 9 hós. Csak akkor purosodik ki a feneke ha valami étel kicsipi. Mint pl múltkor beevett meggyből és az kicsit kicsìpte neki. Kipirosodott de pár nap alatt eltünt.

2016. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált, pedig ritka érzékeny a bőre :)
2016. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lànyomnak mindig azt hasznàltam, teljesen jó volt!
2016. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Betu ***** válasza:
Igen teljesen jó a kisfiamnak.
2016. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, be, sőt, csak ez vált be, semmi más nem hozta helyre a popóját egyik gyerekemnek sem.
2016. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az èn lányomnak sem volt jó, így csak a doki által felírt gyógSzertári krèmet használjuk.

De a vèdőnő is tök meglepődött rajta, mert hogy ez mindenkinek jó szokott lenni.

2016. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekunk bevált.
2016. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az èn lànyom nem érzékeny, személy szerint nekem nem jön be legalábbis a tègelyes neogronormon. Azt mondjàk a tubusos a jó. Én a sudot szeretem.
2016. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tubusos a fiamnál nagyon bevált.
2016. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tegelyes egy vicc,az nem arra való,hogyha kicsipi valami a feneket...kb. Hidratalasra jo,semmi másra..ellenben a tubusos nekunk nagyon bevalt,szemben a sudoval...azzal 2nap kenegetes utan is piros volt,a neo 2 kenes után helyrehozott kb mindent.
2016. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!