Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babával egy...

Két hónapos babával egy nyűglődés a nap, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Mindenkinek ilyen nehéz egy két hónapossal? Addig remek, amíg felkel, szopizik, tisztába teszem, és játszunk. Ekkor édesen mosolyog, nevetgél, figyel, ezt imádom. De aztán elfárad, alig tudom elaltatni, fél óra múlva ébred, de látom, hogy fáradt, akkor kínlódunk, altatni próbálom, de nem alszik, néha kendőben nagy nehezen el tudom altatni. Veletek is így van? Ti hogy csináljátok?
2016. máj. 26. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hónaposom is ilyen nap közben, eszik nézelődik, vidám, kb 1 órát elvan, aztán beteszem hordozóba és elalszik és ez ismétlődik :-). Bondolinonk van, azt imádja, a kendő nem jött be neki, abban nyüglődött tovább.
2016. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 hónapos kisfiam van. Nálunk is ez a helyzet, sokszor sírok mire este hazaér a férjem. Kiságyban nem tudom elaltatni, ha szerencsém van, evés után "büfipózban" elalszik, ha nincs, akkor nekem is sokáig tart. Ha már nagyon nyügős és ásítozik, akkor felveszem "büfipózba", erősen magamhoz ölelem, így sikerül elaludnia. Ha 10 perce alszik, akkor viszem a kiságyba. Közben TV-zni szoktam.

Magamra kötve mindig elalszik, de nekem megerőltető és meleg több órát hordozni, ha meg leveszem mikor elaludt, egyből felébred.

2016. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 honapos a gyerek. Nalunk a nyuglodes este van 7 korul. Egy darabig turtunk, de aztan babakocsi es irany a seta. Nezelodik, mosolyog, kurjongat, alszik. Nincs hiszti:) ugyanezt tennem, ha delelott lenne ez.
2016. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is babakocsiztattam ez enyémet ilyenkor, vagy elektromos babahintánk van ( szuper, imádom) abban aludt el.
2016. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindjart egy eves a fiam, de egeszen 8 honapos koraig egy kinlodas volt minden napom. Tanacsom sajna nincs, csak azert irtam ezt le, hogy tudd, nem vagy egyedul. Kitartast!
2016. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!