Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol a szülők elváltak és...

Ahol a szülők elváltak és kicsi a gyerek (0-3éves), mennyit látogatja az apuka a picit?

Figyelt kérdés
El is viszi vagy ott nálatok van a gyerekkel? Egy héten hányszor és hány órát? Ti egyeztetek így meg? Általában lefixáljátok, hogy mikor láthatja vagy elötte szól csak, ha jönni akar?
2016. máj. 29. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem a bíróságon ítélik meg?
2016. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak, akik birosagon kivul megegyeznek, es nem igazan torodnek azzal, hogy a biro mit itelt meg.

Az en szuleim pl nem akartak, hogy rajtunk csattanjon az ostor, es mondta anyukam apukamnak, hogy johet akarmikor, akar minden nap. O meg jott nagyon sokszor minden nap, de volt, hogy napokig nem tudott. Nagyon sokaig hetvegente nala voltunk, bar mar 6 eves voltam, bocsi, hogy nem igazan a kerdesre valaszoltam.

2016. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másfél éves a gyerek, fél éve élünk külön. Egyre ritkábban viszi el. (Kéthetente kb.)

Nem tud mit kezdeni a lányunkkal - őszintén, nem is akar. Emiatt (is) váltam el tőle.

2016. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerőséknél van ilyen helyzet. Apuka hétfőn este, szerda délután, szombaton reggeltől estig, valamint vasárnap délután van a gyerekkel, a korábbi közös otthonban. A furcsa beosztás oka az anyuka munkája. Apuka akkor van a gyerekkel, mikor anyuka dolgozik. Azóta sokkal jobb a kapcsolatuk (anyu-apunak is, de apunak is a kisfiúval). Náluk ez minden héten így néz ki. Amíg oviba jár a kisfiú, valószínűleg így is marad.
2016. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!