Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után fogadtatok...

Mennyi idő után fogadtatok látogatókat? És mennyi idő után a szűk családot? (anyós, testvér)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Anya ott volt nálam onnantól, hogy kijöttünk a kórházból két hétig. Utána anyósom egy hétig. A testvéremék 3 hetesen jöttek. A dédik is 3 hetesen látták először. Más látogatókat megkértünk, hogy csak 6 hetes kora után jöjjenek.
2010. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Szűk család jött már az első napokba.a kicsit távolabbi rokonok pedig egy másfél hónap utánn.igaz most már lasan öt hós és van olyan rokon párom részéről aki még nem látta.nem tudják mit hagynak ki:)most meg már nem is várom őket:)
2010. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családot pár napon belül.A többi látogatót 6 hét múlva.
2010. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi első pillanattól fogva fogadtunk látogatókat. De az ismerősök úgy emlékszem egytől egyig megvárták a 6 hetet. A családtagok jöttek már első nap ahogy hazamentünk - egyszerre 8-an. Na ekkor mondtam a férjemnek (az ő családja volt), hogy ebből elég és ilyen soha többé ne legyen: nem aludtunk éjjel, a baba egész nap ordított, ráadásul amikor megjöttek a vendégeink, egyszerre 6an állták a babaágyat körbe. Hogy levegőt kapjon a baba, időnként valami ürüggyel 1-1 embert kihívtunk...

Szóval szerintem lehet látogatókat fogadni akár az elején is, DE azt kössétek ki, hogy 2-3 ember jöhet egyszerre max.

2010. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiam a járvány kellős közepén született, így a kórházba senki nem jöhetett be (a férjem azért beszökött minden nap). A szűk család (szülők testvérek) 1 hetes korában látta először a fiam. Persze senki nem volt beteg, és be voltak oltva influenza ellen. A távolabbi rokon csak 3 hónapos korában jöttek látogatni. Szerencsére mindenki megértő volt, és addig rendszeresen küldtem Nekik képeket.
2010. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
10-15 fős szülinapot akarnak nálunk rendezni, (anyós a páromét), kb 2-3 hetes lesz addigra a bébim. Nagyon ki vagyok akadva, nem tudom hogy szóljak, hogy ebben én nem vagyok benne!
2010. ápr. 11. 11:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne engedd meg. Nem elég, hogy még pici, meg gondolom Te is fáradtabb vagy napról-napra, még a vendégeket is el kellene látnod, mert a TE házadban lesznek, meg takarítani, pakolni utánuk... Elég nagy már a férjed is, hogy kihagyjon egy szülinapi "zsúrt". :)))

Most neki is a baba és a Te nyugalmad kellene, hogy első legyen. Amúgy is rota, meg az a másik vírus van, nem kellenek ennyien a baba mellé. Ne hagyd!!! Ha meg megsértődnek, SORRY.

2010. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Anyós főzne meg takarítana, de az én gyerekemet ne "lehellje" le senki, aki amúgy is csak évente jön! Hú de felment a pumpa...
2010. ápr. 11. 12:00
 9/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul császáros leszek... Azért tudom pontosan hogy mekkora lesz a drágám.
2010. ápr. 11. 12:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy SZÓ SEM LEHET RÓLA! Anyósod normális egyáltalán, hogy ilyeneket talál ki?? a védőnők sem javasolják eleve a látogatást 6 hétig, a BABA érdekében. no és neked sem lesz erre a ramazurira szükséged... én amikor két hetes volt a babám, olyan voltam, mint egy előhalott, két óránál többet nem aludtam egyhuzamban, emiatt kimerült voltam, állandóan bőgtem, a babám hasfájós, stb... kívánom, hogy neked könnyebb legyen, de ezt nem tudhatod előre... egy biztos, két hetes babának nincs szüksége a sok bacira amit behordanak....
2010. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!