Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcs fogja meg a...

Milyen gyümölcs fogja meg a pocit elvileg a banán és az alma mellett?

Figyelt kérdés
Nem akarok mindig banánt adni, de nem szereti az almát. Viszont az őszi, meggy, sárga és szilva mind hajtják őt eléggé. Szóval kéne valami az egyensúlyhoz, ami nem banán és nem alma :).
2010. ápr. 11. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem az alma mindig kipucolja és meghajt nem megfogja...
2010. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mástól is hallottam már, hogy az alma vagy így, vagy úgy hat. De általában fog, pl ha a gyermekednek megy a hasa, akkor főtt krumplit és almakompótot szoktak adni :).

Mindenesetre a fiamnál nem tudom még milyen lehet a hatása, mert egyszerűen nem eszi meg :(.

2010. ápr. 11. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Zöldségek közül a sárgarépának van fogó hatása.
2010. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a meggy fogta meg a hasát.

/Z/

2010. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiam székrekedéses, a doki szerint az almát, banánt, répát, sütőtököt, és a rizst hagyjuk ki az étkezésekből, mert fogja a hasat. Többé-kevésbé ez így is van, nálunk legalábbis.
2010. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Avokádó, mangó, pomeló. Próbáltad már?
2010. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyiket sem próbáltam még. Nem is nagyon ismerem ezeket a gyümiket. Már 7 hósan kaphatnak ilyeneket?
2010. ápr. 12. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a pomelo kivételével én mindegyiket adtam neki, kevertem valamelyik gyümölccsel, általában almával és vilmoskörtével. Ízlett neki nagyon.
2010. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!