Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A banán az gyümölcs? A diéta...

A banán az gyümölcs? A diéta alatt reggelire lehet azt enni almával, meg naranccsal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem, a banán nem gyümölcs, hanem egy rántotthúsfajta...:))))))))))))) Persze, hogy gyümölcs, szerinted mi, csoki?:)
2010. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak mert hallottam másoktol h a banán az zöldség:S

Utánanéztem a Googleban és tényleg gyümölcs....



De a diéta alatt lehet enni reggelire banánt,almát, és narancsot?:)

2010. máj. 8. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:

A google csodákra képes, megmondja amit egy 5 éves is tud...:))))

Igen, lehet enni, de inkább tényleg csak reggelire vagy ha nagyon kell az energia (vizsga pl.) mert elég sok benne a kalória.

2010. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen diéta. A banán cukortartalma magas. Ha cukorbeteg vagy, vagy fogyózol, módjával egyed. Tehát egyet-egyet, ne kilószám!Almával, naranccsal nagyon jó együtt.

Az ásványianyag és vitamin tartalma pedig mindenkinek csak hazsnára lehet.

2010. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én úgy eszem, hogy reggel 1db dabán, 1 db narancs, és egy fél alma, és ebédre is ugyan ezt, mert ma gyümölcsnapom van.

És ennyi még megengedhető, hogy megegyek 5 napban ,1 napon 2 db banán?:)))

2010. máj. 8. 08:21
 6/8 anonim válasza:
A 90-napos diéta gyümölcs napja alatt (nekem orvos adta az infókat) akármennyi gyümölcsöt lehet enni. Ne csak banán legyen, de ha azzal könnyebb neked a diéta, mivel elég tápláló, akkor edd azt, csak mellé egyél másmilyen gyümit is. Ahogy írtad almát, narancsot, stb.
2010. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kilencven naposon még sós mogyit is ehetsz gyümi napkor!Savlekötő!
2010. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És persze sok-sok folyadékot, ami telít egy picit.
2010. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!