Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos körüli babának...

13 hónapos körüli babának hogyan (mikor, mit, mennyit és hányszor) kell ennie? Mennyit kell innia?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 13 hónapos, reggelire tápszert kap (240 ml), utána kis kiflit vajjal vagy sajttal, de ebből csak pár falatot eszik. Tízóraira gyümölcsöt vagy magában vagy túróval vagy joghurttal (160 ml), ebédre főzit husival (250 ml), uzsira maradêk főzit + gyümit (200 ml), vacsira tápszert (300 ml). A védőnő csak annyit mondott, hogy reggel este kapjon tápszert. Ez így jó szerintetek? Vagy mit kéne változtatni?
2016. jún. 1. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is 13 hónapos,de már rég nem eszik tápszert. Mindent eszik amit mi. Sose méregetem hogy mennyit eszik. Annyit adok neki amennyit kér. Reggelire szendvics, vagy virsli,vagy joghurt v. Tojás. Tízórait nem mindig kér. Néha iszik kb 1dl tejet. Ebédre amit mi eszünk. Uzsonnára az sincs mindig, túró rudi, vagy tejszelet ilyesmi. Vacsira általában ami ebédre volt. Ha jól gyarapszik a súlya ne méregesd felesleges. Én a tápszert se adnám már neki.
2016. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam sokat iszik. Kb 1l vizet megiszik a 24 óra alatt.Azt se méregetem. Mindig elől van a cumisüveg ha kell neki iszik. Utolsó voltam.
2016. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 2. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!