Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumit ajánljátok, ami...

Melyik cumit ajánljátok, ami nem esik ki a baba szájából folyamatosan?

Figyelt kérdés
Babám 2 hónapos, sajna nagyon rá van állva a cumizársra (igen, lehet nem kellett volna rászoktatni, de a hasfájós időben nagyon jól jött és amúgyis tápszeres), de a cumi állandóan kiesik a szájából és sír utána. Sima dm-es 0-2 hónapos cumi. Vettem neki egy Mam startot, azt nem fogadja el, egyből kiköpi. Vennék neki újat, hátha túl kicsi a dm-es és azért esik ki mindig, de milyet? Nagyobb dm-eset? Vagy Avent inkább? Vagy valami más? Visszadogatom én a szájába, de őt is csak felbosszantja meg felébreszti, hogy mindig kiesik.
2016. jún. 2. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szopja, elengedi, mind kiesik.


Nálunk egyébként a Tommee Tippee lett a kedvenc.

2016. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk meg pont a MAM jött be.

Szerintem is mind kiesik, ha nem szopja. Enyémet nem zavarta, ha kiesett, mert addigra elaludt. Most meg már vissza tudja rakni a szájába, max akkor van gond, ha kiesik a kiságyból.

A kiságyon kívül meg nem is használjuk, max babakocsiban, de ott sem gyakran.

2016. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért esik ki neki, biztos nem azért mert direkt kiköpi, mert egyből sír utána. A MAM-osat látom hogy szándékosan köpi ki, ahogy beteszem a szájába, nyomja kifele. De a dm-eset cumizgatja egy ideig, de kb 4-5 perc után mindig kiesik. Gondoltam, hogy hátha túl kicsi a cumi része és azért nehezebb megtartani, vagy enm jó a formája, vagy nem tudom, de fárasztó kicsit százszor visszatenni egy nap.
2016. jún. 2. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ilyen van, pedig en is vevö lennék rá, most hogy jön a második gyerek.. de ilyenkor nem az van hogy ki akarja köpni, hanem véletlenül esik ki, mert mondjuk cumizgatás közben ellazul, kisebb lesz a vákum és kiesik aztán persze sír érte. Annyit tudsz tenni hogy a cumit megtámasztod egy textilpelussal és akkor nem tud kiesni, nekem ez néha bejött
2016. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt szoktam csinálni, egy ideig bejon. Szerintem is az a baj, hogy ellazul és kiesik, reménykedtem, hogy van olyan cumi ami könnyebben a szájában marad.
2016. jún. 2. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi jobb a cumit ilyen korban odaadni, mint később éjjel tízszer kelni hozzá hogy cicin altasd ha másként nem hajlandó (mint én, már ameddig bírtam és rá nem szoktattam a cumira)..ha neked így tud elaludni, akkor így tud, még nem láttam húsz évest cumizni szóval ne aggódj ezen :)


egyrészt mi vettük rá a kis csíptetőt, amivel a hálózsákjára tudom csíptetni, de mondjuk ő már idősebb volt akkor, megtudta fogni, ráadásul világítóst vettünk neki így meg is találja..ezzel a kombinációval kitűnően alszik jó ideje...a MAM-osak inkább kiesnek a szájból, valahogy olyan kerekítettek, tommy tippees talán jobb lehet, az kevésbé esik ki neki.

de inkább itt a technika lehet más, ha sokat kiesik neki, mert azért olyan nagy eltérés nincs ezek közt a cumik között szerintem...1-2 hónapon belül megtanul fogni, szájába tenni dolgokat és akkor megoldódik ez a gond.

2016. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ikreim vannak; a kisfiamnak igazabol teljesen mindegy, de az Avent-re alltunk ra es azt szereti is. a kislanyomnak pedig NUK van. Ugy veszem eszre, h a NUK elegge illeszkedik a szajba, kevesbe esik ki, mint az Avent. De ha nem tartja a baba a szajaval a cumit, akkor mindegyik kiesik.
2016. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!