Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden autosulesben megsulnek...

Minden autosulesben megsulnek a gyerekek? A nagyobb, elorenezosek mar nem olyan melegek? Korhoz nem kotott a hasznalatuk?

Figyelt kérdés
Csak a suly szamit?
2016. jún. 3. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a szülő is megsül az ülésben...

De, meleg kocsiban az "előrenézős" menetirány szerinti ülés is meleg. A légkondis kocsiban meg a hordozó sem.

2016. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

de kötött amúgy, minél később lehet menetiránynak megfelelő irányba tenni a picit, hiszen egy nagyobb fékezésnél is komoly g hat rá, amit a gyenge nyaka nem bír el. ezért is a feltétel, hogy stabilan tudjon ülni, mert ha sokat ül, akkormár elkezdett erősödni a nyaka. de 1 éves korig nem alánlják, illetve 3 éves korig kifejezetten ajánlják. de 0- kategóriás ülésbe természetesen teheted a gyereket akkor is ha nem tud még ülni, csak fordítva ugye.

de nem tudom mi köze ennek a meleghez, kapcsolj klímát a kocsiban, úgy nincs meleg

2016. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, ezt egy másik videóban már cáfolták, meg ha te végiggondolod józan paraszti ésszel akkor rájössz, hogy ez csak egy jó kis reklám annak a speciális gyerekülésnek. Amúgy kíváncsi lennék, hogy egy 1,5-5 éves gyereket hogyan raksz bele háttal egy gyerekülésbe mikor a lábai "kilógnak" az ülésből. Biztos baromi kényelmes lehet neki akár órákat is ülni behajtott lábakkal...



Kedves kérdező! Hogy a kérdésedre is válaszoljak:


Nekem is pont ez a gondom, 14 hós a fiam és a kisülésben egyszerűen vizesre izzadja a hátán a ruhát, és gondolom az ülést is. Sajnos nálunk a légkondi sem használ, mert attól még a háta alatt nem mozog a levegő, vagyis ugyan úgy leizzad. Én is a megoldást keresem. De szerintem az ülés választásánál fontos az anyag is. Mert egy 100%-ban műszálas biztos jobban izzasztóbb, mint a más anyagú.

Nekem azt mondták tegyek a háta alá egy textilpelenkát, de valahogy mindig elfelejtem. De érdemes lenne kipróbálnod.

2016. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Súlyhoz, korhoz és magassághoz is kötött a használat.

Ha a feje túllóg az adott ülésen már nem jó. De még sok szempont van ezen kívül. Az izzadás nem. Pont úgy ahogy előttem is írták ahogy a felnőtt is a gyerek is beleizzad minden ülésbe.

2016. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat tegnap utaztunk a legkondis autoban a gyerekrol omlott a viz rolunk nem. azert mas az ami igy korbeoleli a gyereket.
2016. jún. 4. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig jól levetkőztetem. Már elég reg csak body+harisnyát adtam rá, a pulcsit midnig levettem, mielőtt a kocsiba raktam.

Nálunk a kocsiba felőtt ruha-1 réteg a gyereken. Háttal ül.

2016. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!