Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig használta a légzésfi...

Ki meddig használta a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 09:32

Hogy hogy megbukott? Milyen fajta? Nekünk is kókuszmatrac van mindket kiságyban, és tökéletesen működik. (Miért is en működne)

Amúgy, a bébiőrrel kb semmire sem mész, azzla csak azt hallod meg ha sír a baba, bölcsőhalálnál nem hangosan fuldokol egy baba, csak csendben elalszik és nem vesz levegőt. Persze te tudod, de elég nagy felelőtlenség nem használni, főleg ha van, csak pl rosszul van beállítva és emiatt azt hiszed nem működik jól.

2016. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogy válaszoljak, nem tudom, szerintem sokáig, elfér, nem kerül semmibe bekapcsolni és nyugodtabban alszom. Szeirntem 2 éves koráig is használni fogom.
2016. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fel eves koraig hasznaltuk,utana tunt el belolem a felsz. Azota eszembe semjutott h barmi baja eshet alvas kozben.
2016. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"ma 09:32

Hogy hogy megbukott? Milyen fajta? Nekünk is kókuszmatrac van mindket kiságyban, és tökéletesen működik. (Miért is en működne)

Amúgy, a bébiőrrel kb semmire sem mész"


Tomme Tippee volt. A matrac alá tettük, rá a gyereket, és riasztott. Többször megpróbáltuk, mindig riasztott. Ott voltunk mellette a gyerek normálisan vette a levegőt, ébren volt.


"Persze te tudod, de elég nagy felelőtlenség nem használni"

Amúgy már 3 éves, köszöni jól van a felelőtlen anyja mellett is még él, és egészséges...

2016. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hálistennek, de sajnos megtörténhetett volna a baj. Amúgy enm is hallottam még TT legzesfigyelőről, de gondolom rosszul volt beállítva vagy hibás volt.
2016. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ilyen volt:

[link]


Sógornőm használta, szóval nem volt hibás. Mi mindent a leírás alapján csináltunk.


De ezzel az erővel az utcára sem engedem ki, mert csak a szerencsén múlik, hogy nem csap bele a villám, vagy nem esik a fejére egy cserép... stb.

2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kaptunk kölcsön, de nem használtuk egyáltalán. Bébi őrünk sincs. Csak az anyai ösztönöm, amiben teljesen megbízom:)
2016. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!