Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van benen logika?

Van benen logika?

Figyelt kérdés

Májusban volt egy éves a fiam,de még nem indult el feláll magától lép 3lépést aztán leül.Mi úgy veszükk észre hogy játszik mert mikor feláll lép ránk néz nevet aztán csüccs

Aztán mamám ellátogatott nálunk kérdezősködött hogy el e indult már mondtam h nem nagyon akar mire ő hogy hány db foga van már mondtam hogy 10 +négy most jön neki,mire ő hogy ezért nem megy még majd csak 2éves korában fog

Szerintem ez akkora hülyeség (de neki nem mlndtam,nem akartam megbántani)szerintetek?


2016. jún. 6. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi köze a fogainak a mozgásfejlödéshez? A mamád hülyeséget beszél.


Mellesleg ha tényleg két évesen kezdene csak menni, az már komoly lemaradás lenne.

2016. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
😂 ekkora butaságot! Persze hogy el fog indulni hamarabb, semmi köze a fogak számának ahhoz hogy mikor indul el a baba. Lányomnak 4db foga volt össz vissz 13 hónaposan indult el, fiamnak kint volt már 8 foga és 11 hónaposan elindult! Nem kell aggódni ügyes a babád és ne foglalkozz a mama okosságaival!
2016. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze a fogaknak a járáshoz.

Fiam 9 hónaposan állt fel, és csak 15 hónaposan járt önállóan egyedül.

Fogai meg jöttek folyamatosan.


Mamád szerint csak az tud járni, akinek kint van az összes foga??? Vagy hogy gondolta?

2016. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat és a nyugtatást!

Nemtudom mibaja mamának és hogy ezt honnét vette..sokáig áll magától a fiam,de mikor látja hogy nézzük nevet és csüccs

Mondtam mamának is hogy ezt csinálja és majd nemsokára elindul,de ő csak mondta a hülyeségét..megbántani nem akartam így csak mosolyogtam és bólogattam

2016. jún. 6. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Hehe, Kisfiamnak 7,5 hónaposan jött ki az első foga, kb 1 éves korára lett 4 foga,6 hósan felállt,mászott ült,7 hónaposan már ment a bútorok mentén és 10 hónaposan járt,1 évesen szaladt. Vicces összefüggés lenne ha a fogaitól függene :-P
2016. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Butaságot beszél...Ha 2 évesen kezdene járni, az már baj lenne. A fogaknak nyilván semmi köze hozzá.

Ez olyan, minthogy engem győzködött az egyik kolléganőm, hogy napra pontosan félidőben érzem mozogni a babát (persze, szerinte akkor mozdol meg először a baba), szóval az baj, hogy 16 hetesen éreztem, mert az azt jelenti, hogy 32 hetesen megszülök és koraszülőtt lesz... És képes volt ezzel cseszegetni. Persze nem hittem el, de idegesített. 40 hetesen szültem.

2016. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja mert nagyon régen számolták így ki a szülés vsrható idejét, mikor még se uh, se semmi. :D

De mennyi buta ember van istenem. :/

Nekem meg nem volt elég tejem, mert gyakran szopizik a babám, nem 3 óránként. Azért hízta néha a dupláját heti mérésnél a mininumnak. :D

2016. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6os ezt én is megkaptam anyóstól hogy nem érezHETEM a babát 17 hetesen mert azt csak félidő után lehet... jól van, nyilván belém lát és nem is azt érzem... 😂 3. Babánál már nem is mondtam neki h mikor mozdult meg először mert úgyis kioktatott volna...
2016. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyosodnak lehet, hogy kevesebb foga van, megis milyen szepen tud jarni!
2016. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!