Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a babáitokat babaágyban...

Ti a babáitokat babaágyban altattátok vagy veletek aludta?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány éves koráig? Aludt valaha veletek? Nem sírt amiatt, hogy a babaágyban kellett lennie? Előre is köszi a válaszokat!

2016. jún. 7. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

4 honapos, olben/cicin elalszik, aztan kisagy. Neha napkozban alszunk ketten a franciaagyon, ha apa nincs itthon, de legtobbszor kisagy. Neha el is altatja magat ott, bar az ritka.

Volt egy idoszak, hogy nem akart egyaltalan kisagyba menni, amint letettem felebredt, akkor par napig velunk aludt, de en ebren aludtam, egyaltalan nem voltam kipihent. Amint fordult a parom en mar nyultam is a hatahoz, nehogy rafekudjon a babara, pedig a kozeleben sem volt. Ugyhogy raszoktattam a kisagyra, egyszer beraktam 7-8 korul, negyed 12ig orditott(ott voltam vegig mellette, nem hagytam ott), utana feladtam, kivettem, elaltattam. Masnap mar magat altatta el a kisagyban nappal is, este is. Ez kb 2 hetig tartott, megint en altatom, es ejjel egyre tobbet kel, elkezdodott a fogzas :( megint jon a zombi uzemmod :D

2016. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem meg van 2honap szulesig,de en igy tervezem,hogy 1-2jonapig a mi szobankban lesz a kicsi az agy mellett :)

Aztan irany a sajat szobaja!

Aztan kitudja ,hogy lesz! :)

2016. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Saját szobában alszik szülestésétől fogva, légzésfigyelővel, én így érzem biztonságban
2016. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Első naptól saját szobában alszik a fiam, sosem aludt velünk. Nem sírt miatta, 8 hetesen már átaludta az éjszakákat, előtte is csak egyszer kelt enni. Volt légzésfigyelője, bébiőre, sosem volt semmi gondunk a külön alvással.
2016. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van. Kezdettől anyàmra halgatva etetés tisztàbarakàs majd visszaa kisàgyba. Rendesen müködik a rendszer. Akkor volt gond mikor lekerült a ràcs vagy rosszabbik esetben én voltam aki kivettem persze màr nagyobbak voltak. Most is külön alszanak. Annyi hogy a lànyom reggel odabujik. 3. Baba jön nàla is ezt teszem majd.
2016. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk állandóan változott.


- Születés után egy hetig maradtunk bent, végig kiságyban aludt(csak az első 2 napban mellettem) semmi gond nem volt

- kb 3 hetes korátol babakocsiztunk, babakocsi függő lett. eleinte még az ember kezében sem volt jo neki, igy először azt kellett megtanulnia, hogy az ölelés, ringatás az a szeretet jele és nem csak anyaméh meg babakocsi van a világon :), közben probálgattuk a kiságyat is legzesfigyelő miatt.

- aztán anya anya anya.rajtam evett aludt.

- végül a kiságy rendszeresítve lett, kivéve pár orákat pl éjszakánként mellettem altatva de végül kisagyba téve, vagy hajnalonként amikor hullán keltem a síráshoz revgelig már nem tettem vissza

- már ott tart a dolog, hogy ki sem akar jönni sokszor, ha ki akarom venni, a kiságyat a saját birodalmának érzi :)

2016. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

kulon aludt kezdetektol a lanyom...meg sem fordult a fejemben hogy koztunk aludjon...


egyebkent mikor beteg volt es surun kelt probaltam odavenni de minden volt belole csak alvas nem

2016. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Külön a kezdetektől,ezt szokta meg,kb 2szer volt velünk egy ágyban 1,5 évesen amikor a 3 napos 39-40 fokos láza volt,hogy tudjam figyelni,de amúgy nem,mindenkinek az a legjobb ha van saját ágya,és ott is alszik.
2016. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Születése óta külön alszunk, a kórhàzban is külön, illetve az első éjszaka mellettem aludt, mert nem tudtam felkelni. Ha az első perctől kezdve azt szokja meg, hogy külön szobában alszik, nem fog sírni. Nappal persze van, hogy máshol is alszik, de legtöbbször a kisàgyban.

Nem tartom jó ötletnek az egy ágyban alvàst, abból csak baj lehet vagy az, hogy egyik szülő sem alszik rendesen. Màsrészt igenis meg kell tanulnia, hogy mindenkinek kell saját tér.

Így nagyon is boldog a Babám, nyugodt és csak akkor sír, jelez, ha éhes. Nem gondolom, hogy bàrmilyen lelki sérülést okozna Neki, hogy nem vagyunk összenőve.

2016. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Saját ágy, saját szoba kezdettől. Illetve, a kórházban saját ágy, de a mi szobánkban volt az ágyunk mellett. Gondolom, 18 éves koráig, de attól is függ, hová megy egyetemre majd.
2016. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!