Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy baba...

Van olyan, hogy egy baba elálló fülekkel születik?

Figyelt kérdés
Vagy a szülei oda nem figyelèse miatt lesz elálló fülű idővel?
2016. jún. 7. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
El se tudom képzelni, hogy mit érthetsz nem odafigyelés alatt.... Nem, ez genetika, mint kb. minden más külső jellemző.
2016. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Oda nem figyeles alatt mire gondolsz? Hogy a baba feje ala van gyurodve a fule, amikor elalszik? Ettol nem lesz elallo fule orokre.

Ez genetika. Abszolut lehet, hogy elallo fulekkel szuletik. Olyan is van, hogy csak az egyik all el.

2016. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt, hogy pl alvásnál a feje oldalra van fordítva ès a füle behajlik a feje alá.

Vagy sapka van rajta és a széle lenyomja a fülét.

2016. jún. 7. 20:08
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ó istenem! Már van gyereked? Ne haragudj, de ekkora hülyeséget kérdezni!!
2016. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bella169 ***** válasza:
87%

Ez genetika. Az elálló fület egy plusz porc okozza. Az pedig nem nő oda azért mert alvásnál begyűrődve van a gyerek füle.

Nálunk a férjemnek eláll, a lányunk 9,5 hónapos. Neki is eláll, de nem annyira mint az apjának, és ameddig tudtam (nem forgott éjjel magától) mindig figyeltem, hogy úgy tegyem le, hogy ne legyen begyűrődve a füle. Nem az elálló fülüség miatt, csak mert kényelmetlen úgy aludni.

Sokan gondolják, hogy ha az elálló fülü baba füleit mg hajpánttal leszorítják akkor nem lesz elálló, de ez butaság.

Max műtéttel lehet megoldani. Ha a lányunk nagy lesz és zavarni fogja és szeretné megműtetni, én eszek az első aki orvost keres neki, addig meg így a legszebb a világon.

2016. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem ez az oldal arra van, hogy feltegyük a kérdésünket ha valamit nem tudunk. Már ne haragudj. :D

Nincs gyerekem.

2016. jún. 7. 20:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, èrtem, köszi:)
2016. jún. 7. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az oldal tényleg azért van. Csupán megdöbbentő, hogy egyesek milyen dolgokat nem tudnak...
2016. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Olyan lekezeloen tudjátok mondani a hulyesegeket. Igen, van genetikai elállás is de van olyan, amit baba korban elfekszenek.

Nekem is ilyen van, ez 100%. Kicsikent is mindig egy oldalon voltam hajlandó aludni, jó alágyurkodtem azt a fülem. Sajnos a szüleim nem tettek rám pantot, rövid ideig próbálták ragasztóval, de az nyilván felengedett és nem fogta oda. Szóval hamar feladtak.

2016. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Sokan gondolják, hogy ha az elálló fülü baba füleit mg hajpánttal leszorítják akkor nem lesz elálló, de ez butaság. "


Pedig de. Anyám fülei elálltak, valami ragtapaszszerű dolgot tett rá nagymamám egy-két évig. Láttam akkori fotókat is, és már nem állnak el, pedig 70-hez közeledik anyukám.

2016. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!