Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helo mindenki. tegnap voltam...

Helo mindenki. tegnap voltam 12 h genetikai uh, ahol 2.7 mm volt a tarkóredő . Nagyon meg vagyok ijedve . Hétfőn mennem kell Debrecenbe ott is megnézik. úgy izgulok. Másoknak hány mm volt, ,? volt valakinek annyi mint az enyém?

Figyelt kérdés
Köszönöm A válaszokat mindenkinek
2016. jún. 8. 06:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3 mm alatt rendben van. Igy nem ertem ezt a felhajtast
2016. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ugy megijesztett az orvos azt mondta neki ez a nyaki redő nem tetszik menyek debrecenbe.. Gondolhatod olyan gombóc lett a torkomba hogy hazáig sírtam,,
2016. jún. 8. 06:53
 3/25 anonim ***** válasza:
3 mm alatt pedig jó,lehet látott valami más gyanúsat? Az én lányomnak is 2,7 mm volt,de engem nem küldtek sehova...
2016. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem csak azt mondta hogy neki nem tetszik ez a nyaki redő de az orvos is hozzátett ..hogy 3 mm ig jó. leirom az eredményt BPD:.19mm CRL:.58mm tarkó redö:.2.7 Orrcsont detectálható ez van a papíromon a beutaló részén ez áll hogy emelkedett NT miatt lássa debrecen korh.
2016. jún. 8. 07:04
 5/25 anonim ***** válasza:
Pedig 3 mm alatt jo, de ha ugy itelte meg akkor lassa mas orvos is! Semmi baj nem lesz!:)
2016. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem mert olyan cuki és nagy volt már a képen a kis mazsolám ..
2016. jún. 8. 07:58
 7/25 anonim ***** válasza:

Engem 2,5-tel is tovább küldtek genetikai uh-ra, de mondták, hogy ez még belefér, de nézzék meg ott is. Csináltak egy elég alapos uh-ot, ahol minden oké volt, így további vizsgálatra(magzatvizvétel) nem is küldtek.

Egészségesen született. :) Szerintem ne aggódj, ha amúgy minden más rendben van ez még nem rossz érték.

2016. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
téged is Debrecenbe küldtek? ott gondolom modernebb gépek vannak mint itt nyíregyházán,még egy képet sem tudtak adni.
2016. jún. 8. 08:46
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom Downra gyanakodnak. Ha mégis az, azért nézz utána, mi is pontosan a Down szindróma, hogy hány ilyen ember diplomázik le, hogy valójában milyen emberek, mielőtt kivégezteted. Meg azért nézz utána hogy nyírják ki ezeket a babákat.
2016. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nálunk 2,8 mm tarkóredő + alacsony afp + apró rendellenesség a szívnél a 20. héten. Eredmény: egészséges kislány!!!
2016. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!