Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helo mindenki. tegnap voltam...

Helo mindenki. tegnap voltam 12 h genetikai uh, ahol 2.7 mm volt a tarkóredő . Nagyon meg vagyok ijedve . Hétfőn mennem kell Debrecenbe ott is megnézik. úgy izgulok. Másoknak hány mm volt, ,? volt valakinek annyi mint az enyém?

Figyelt kérdés
Köszönöm A válaszokat mindenkinek
2016. jún. 8. 06:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szia, én is akartam már kérdezni, hogy van eredmény? 13-as és 19-es válaszoló :-)
2016. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
sziasztok! bocsi hogy ilyen későn írok.. meg jött az eredmény 46 XX kislányom lesz és az eredményem is jó lett...de még mennem kell 13-án szív uh-ra mert a bal kamrába van valami eltérés ..remélem jó lesz minden ..köszönöm hogy irtatok sok puszi !! majd remélem jó hírekkel jövök sziasztok !!
2016. jún. 27. 15:30
 23/25 anonim ***** válasza:

De jo!!!:))) a sziv uh is jo lesz!! Biztos vagyok benne!:)

Majd irj ha meglesz az eredmenye!

Gralulalok a kislanyodhoz!:)

2016. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! :-))) Biztos az uh-án is minden rendben lesz, majd írj! Addig is minden jót!
2016. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Minden rendben azota?
2016. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!