Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti szoptatast csak...

Az esti szoptatast csak hirtelen szoktak abbahagyni a babak vagy van hogy fokozatosan? Nalatok hogy vilt?

Figyelt kérdés
Napok ota csak egy-egy picit szivogat es vegez. Mindjart elhagyja vajon?
2016. jún. 9. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
nem szokták elhagyni, még iskolás korban is ajánlott lefekvés előtt egy pohár tej
2016. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a szoptatasrol beszelek
2016. jún. 9. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy egyszer nem mentem oda este a kanapéra ahol szopizni szokott, hanem apa mesélt neki helyette aztán ő altatta. Ezen úgy belelkesült h nem is kereste a cicit. Ekkor már vagy fél éve csak esténként szopizott elalvás előtt, és már minimális tej volt csak.
2016. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik gyerekem egyik nap elkezdett üvölteni esti szoptatáskor, nem akarta. A kicsi már hetek óta ímmel-ámmal szopott, látszott az arcán, hogy már nem érdekli. Ő elkezdett harapni, 3 napig még kísérleteztem vele, aztán feladtam. Gyerekfüggő.
2016. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a három hirtelen hagyta abba. Mikor két egymást követő nap nem kérték, harmadik nap már nem kínáltam, nem is keresték többet (10, 11, 11 hónaposak voltak). Kb. egy hónapig volt előtte csak esti szoptatás.
2016. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nalunk meg van reggeli is meg ejjeli... kivancsi vagyok mi lesz
2016. jún. 9. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idos?

Nalunk ugy volt, hogy nappal kezdett csokkeni a szopik szama, aztan nappal mar nem fogadta el csak ejjel de azt 2x, majd 1x. Vegul ejjel sem fogadta el, kb meg 2x probaltam ejjekente de duhos lett tole es tapszert kapott amitol vissza aludt. Kb 1 honap volt amig teljesen leszokott a cicirol 8 honapos korara.

2016. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nalunk ugy volt ahogy irod: 1 evesen mikor mar csak reggel este cicizett azt vettem eszre hogy 1-2 perc alatt vegez vele es utana nem erdekli....egyszeruen egyik nap mar nem tettem mellre...ahogy kikelt az agybol vittem a szekbe tejitalt (kesobb tejet) inni, este meg megitattam vele frdes utan a tejitalt es egybol az agyba raktam cici helyett...nem panaszkodott :) persze ehhez nem art ha a cici nem elalvasi eszkoz nala bar ahogy irod hogy elengedi akkor gondolom nalatok nem az...
2016. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem alszik el szoptatas kozben. de gondolom nalunk nem megy majd ilyen siman tekintve hogy ejjel is szopik... 11 honapos
2016. jún. 10. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!