Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ejjel gyakran kelo babaval...

Ejjel gyakran kelo babaval kapcsolatban kerdes?

Figyelt kérdés

Mindigis szopott ejjel. Mostanaban viszont azt veszem eszre hogy ha nem megszoptatom a felsirasokkor hanem visszafektetem akkor keszsegesen visszafekszik viszont fel ora mulva kel ujra. Vagy eleve nem alszik el rendesen hanem nyogdecsel, mozgolodik, felsirogat. Mit kene csinalnom? Ez igy marha faraszto de ha errol le tud szokni par nap alatt akkor nyilvan megerne.

11 honapos


2016. jún. 10. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Eleg sok oka lehet pl.az hogy fogzik esetleg?

Enyem 8 honapos ugyan ezt csinalja 4 jon egyszerre neki. Szerencsere hamar vissza alszik, de nagyon sokat forgolodik nyogdecsel almaban. Ezt az idoszakot at kell veszelni valahogy .

2016. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első lányomnal átvesz éltem hulla kent...

Most a 7 hetesemnel elolvastam a Békés alom könnyek nelkul C. Könyvet, hihetetlen minden hibát elkövettem. Csak magamnak köszönhetem az ébredése ket, a kicsi mar most jobb alvó mint a nővére


Persze a foga is johet, de lehet megszokás is

2016. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!