Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdenéd a hozzátáplálást?

Elkezdenéd a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4,5 hónapos, anyatejes. 5 hónapos kora körül akartam elkezdeni a hozzátáplálást (bár sokan a 6 hónapot mondják). Viszont mikor megnyalatom Vele a banánt és az almát nagyon ízlik neki. Mosolyog, nagyon nyalogatja és nyomja be a szájába. Szinte megsajnálom, hogy nem adok Neki rendesen is. Ti mit tennétek?
2010. ápr. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hósan kezdtem a hozzátáplálást:-) Szerintem ha szeretnéd, nyugodtan kóstoltass vele:-))
2010. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Én is nyalattam meg vele, ilyen korban a barackot 9kinézte a kezemből), de nem kezdtem el, csak majdnem 6 hónaposan.

Semmiről se maradt le, 13 hónapos, rengeteget eszik és 3x szopik.

2010. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én elkezdeném a helyedben.
2010. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is elkezdheted ha készen áll rá a babád.


Én azt hittem készen van rá mert pont ugy csinálta ő is mint a tied.Védőnö tanácsára elkezdtem de nem állt készen rá és elkezdett fájni a hasa.Mikor visszamentem letoszott hogy miért kezdtem el a hozzátáplálást.Kész röhej volt az egész.Onnan tudtam meg hogy kegyeteln hasfájás kinozta!Szegénynek még nem tudta feldolgozni a pocija az ujjat.

Vártunk egy honapot és kezdtük megint de ujra elöjött a hasfájás.Ez igy ment hét hos koráig.Kiderült hogy eleinte ien de késöbb már a védönöi tanácsot félretéve nem adtam neki üveges kaját.A hasfájását mintha elfujták volna.Nem tetszett neki a konzerv kaja inkább én föztem neki mindig valamit.

Szoval elkezdheted de ha elkezd fájni a pocija akkor hagyd és várjatok egy honapot.

Bocs ha hosszura sikerült.

Sok sikert!!!

2010. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Még annyi, hogy nagyon sokat bukik, és ha szilárd ételt fog kapi, talán ez enyhül. Ezt is várom már nagyon, de tudom, hogy annál jobb, minél tovább marad anyatejes.
2010. ápr. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!