Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, amikor nem otthon aludtatok?

Figyelt kérdés
Szüleim 40 km-re laknak. Sokszor voltunk náluk a picivel látogatóba. Aztán szóba került, hogy mi lenne ha 1-2 napot ott töltenénk a picivel. De nem tudom megviselné-e ha nem a megszokott helyen alszik. Szerintetek?
2016. jún. 11. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
3 honapos. Kulfoldon elunk, kb 3 havonta jarunk magyarorszagra kb 10 napra. Most masfel eves es megszokta mar. Teljesen jol alszik ott is, mint otthon.
2016. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapos volt mikor anyósonéknál aludtunk egy éjszakát :(
2016. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Két hónapos volt, amikor a szüleimnél aludtunk először. Aztán kb havi egy alkalom volt, most meg házfelújítás miatt félig náluk is lakunk. Nem viselte meg soha, ugyanúgy aludt ott mint itthon.
2016. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

5-6. Honap között aludtunk máshol.a babának fel sem tűnt, én voltam nyugtalan. Akkortájt még éjszaka ébredt egyszer vagy hajnalban.

Folyamatosan vártam mikor kel már mert ejszaka tünt fel hogy az ottani kiságy átlagnál alacsonyabb es nagyon padloközelben alszik es ott hűvösebb van, folyamatosan bolygattam szegényt, hol jobban betakartam, aztán azon aggodtam nem e "dunsztba" tettem, magam mellé akartam venni hogy nyugodt legyek. De érdekes olyan joizűt aludt, de a sok pattogásomra felkelt, aztán mivel a takarom is más volt, igy hiába vettem magam mellé sem tudtam most jo ez igy melege van e v nem...

Magyarán én nem aludtam semmit...de a babának meg se kottyant az idegen hely.alapvetoen teljesen tartottam a napirendet, szokásait, a gyermek kiegyensulyozott volt.

2016. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
nekünk közel lakik a család így nem alszunk ott. viszont sokat utaztunk, 10 hónapos korában kezdtük, évi 4x-5x mentünk, nem viselte meg. itthon mindig tartottuk a napirendet, mikor elutaztunk akkor persze igazodtunk hozzá, így nem volt baj
2016. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

3 hónapos volt, egy kétnapos belföldi konferenciára mentünk, szállodában aludtunk. Semmi nem viselte meg, élvezte az embereket, bár gyakran látja őket születésétől, sőt előtte is hallotta már őket, mert a kollégáim.:) 4 hónapos korában voltunk belföldön szintén két napot és kettőt a Balcsin. Aztán 5 hónapos korában 3 napot Nyugat-Európában. Egyelőre így állunk.


Anyuék 100 km-re laknak, felmerült már, hogy ott aludjunk a gyerekkel, de nem szeretnénk két napot ott tölteni, nem nagyon vagyunk el ott. De ha ti igen, akkor hajrá!

2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos volt mikor először vittük a szüleimhez.Azóta havonta-2 havonta haza jarunk hol 3 napra,hol 1 hétre.Nem viseli meg.
2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészkét hónaposan látogattunk haza Magyarországra a családhoz egy hétre, repülővel :)
2016. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes volt mikor videkre mentunk egy par oras latogatasra. Aztan olyan jol ereztuk magunkat h ott aludtunk:) volt nalunk eleg pelus,valtas ruha stb a kicsinek,ott meg volt utazoagy,nem volt gond:) ugyanolyan jol aludt mint otthon. Azota is legalabb havi 1szer alszunk vhol vendegsegben,nem viseli meg. Most 10 honapos.
2016. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
4 hónapos volt
2016. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!