Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek magatokért egy...

Mit tesztek magatokért egy nap, ha fél év alatti babátokkal vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy hajmosás meg külső dolgok, hanem inkább a szellem építése. pl.olvasás, filmezés, nyelvtanulás, akár írás, rajzolás, akár múzeum. Bármi.


És mit terveztek még a Gyed végéig?


2016. máj. 26. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Levelezőn egyetemre járok, mellette futni szoktam, olvasni, nyelvet tanulni. Egy gyerekkel ezek simán megoldható dolgok voltak. Mióta kettő lett már a hajmosás is nagy szám, a sulit berekesztettem, mert nem tudok ébren maradni tanulni, a futáshoz nincs energiám, a boltig alig jutok el, a nyelvtanulás meg kimerül abban, hogy idegen nyelvű filmet nézek száz részletben egy hét alatt, szoptatás közben. A GYED végéig az a tervem, hogy megőrzöm a józan eszem és nem őrülök meg. Boldog leszek, ha sikerül.
2016. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Kettő van, nem nagyobb váltás mint, amikor csak egy volt (20 hónapos és 12 hetes) Filmezek, nyelvet nem tanulok van 3 nyelvvizsgám, mesterképzést csinálom levelezőn. Olvasni is jut idő. A férjemmel is kimozdulunk :)
2016. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
2-es: és amikor minderre jut időd, ki van a gyerekekkel?
2016. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3:nem a válaszoló vagyok, de a mi gyerekünkkel akkor az alvása van vagy az apukája.:)
2016. máj. 26. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
2 vagyok! Szoktak aludni is az én gyerekeim! Sőt a nagyobb eljátszik magában....tudom szörnyű anya vagyok, de ez van... Ja a kicsi hintázik, játszószőnyegen van, szívesen hallgatja azt is amit épp tanulok! Egyébként van apja is! Amikor pedig a férjemmel kimozdulunk, akkor bébiszitter vigyáz a gyerekekre, ez este történik fektetés után, a kicsi sem kel fel 3 hetes kora óta.
2016. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Savanyú a szőlő pontozók? Akkor mondom tovább! Kozmetikus fodrász stb is belefér havonta egyszer! :D

Rengeteget utazunk is!

2016. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Este 8-ra pedig legkésőbb mindenki ágyban van, nem értem, akkor miért ne filmezhetnék...Ja igen a ház is tiszta, meg az udvar is....
2016. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért van mindig a kérdéseknél egy troll, aki elítéli, hogy valakinek a gyerekére az apja is tud és akar vigyázni? Nem értem. Simán lehetne válaszolni is, és nem bántani másokat.
2016. máj. 26. 15:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves és 4 hónapos lányaim vannak. A nagy is itthon van, szeptemberben megy oviba.

Én a déli alvás ideje alatt Trónok harcát nézek

2016. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első hónapokban én faltam a könyveket, mert 1 órásak, később 45 percesek voltak a szoptatások. :) Igaz ezen kívül másra nagyon nem volt időm, mert sokat sírdogált napközben a kisfiam.

Most 1 éves lesz, szeptembertől tervezek levelezőn tanulni. Egyébként a délutáni alvásidejében szinte csak magammal foglalkozok, olvasok, netezek, barkácsolok...

2 éves korától szeretnék dolgozni.

2016. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!