Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisfiam sír ha...

4 hónapos kisfiam sír ha sétáltatom, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sajnos sem mózesben, sem mei-taiban nem viseli el a sétát. Most kipróbaltuk a kocsiülèst mert kompatibilis a babakocsivázzal de ugyanez van. Mindig viszünk jatekot hogy elbabráljon, kipróbaltuk mar ki és befordítva is a mózest/kocsiülést. Mostmar ott tartunk, hogy kb 15 perc alatt megyünk egy kört visítva aztan fel. Sajnos nincs lift v tároló a társasházunkban így lent az autónknal kell összeszerelni a dolgokat. Mar úgy elvagyok keseredve. Emberekkel se tudok igy talalkozni mert tömegközlekedni se merek, ha meg baratnőim jönnek mifelénk, babókám képes akar 1-masfél órat sírni a bkocsiban, úgy azert nehéz beszèlgetni. Barki volt így? V mit tudnél tenni?
2016. jún. 12. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Kilát a kocsiból?


Próbáltad már inkább alvásidőben tologatni, pl.: hason fekve?

2016. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt sajnos. Csak 8 hónapos korától kezdve kezdte szeretni a babakocsizást. Addig csak ritkán vittük és persze akkor is sírt.

Én is el voltam keseredve, dehát az idő megoldotta a problémát.

2016. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mi esetünkben csak időnként volt sírás. Ami segített:

cumi, cumisüvegből itatás anyatejjel vagy tápszerrel (mindkettőt kapta), kivettük amíg megnyugodott, kicsit nézelődött, ringatás.

2016. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A meitai nem neki való még. Próbálj hosszú vagy karikás kendőt.
2016. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magas babakocsi, amibol kilat! Pl stokke, maxicosi.
2016. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az bébiszittelt kislányom is ilyen volt. Engem marhára zavart, hogy minden babakocsis utat végigüvölt, de anyja "megnyugtatott", hogy velük is ezt csinálja.

Kendőt nem viselte, magasított kocsiban vittük, kilátott, és mégis.


Boltba pedig kellett menni, meg, ha intézni kellett valamit, akkor ugye kocsizni kellett.

Mikor már 15x-re forgattam, vettem ki, magyaráztam, mutattam neki a dolgokat, és tovább ordított, bedugtam a fülest, benyomtam valami számot, és hangosan énekelni kezdtem.

Kb. fél perc múlva mintha elvágták volna a sírást. Na, onnantól kezdve MINDEN babakocsizáshoz mp3, és végigénekeltem az utat.

Azt leszámítva, hogy hülyének néztek miatta, ő élvezte, én is, és nem volt sírás. :)

2016. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a sok tippet, az éneklőd megoldás különösen tetszett :) Rendben, hát ezeket kipróbálom. Nemsokára kinövi ezt a babakocsit és ha már stabilan ül, akkor sport lesz neki. Addig próbálkozunk. Jujj Emese féle meitai-t kaptunk kölcsön és készítője szerint 3 hónapos kortól, amikortól szépen tartja a fejét, akkor már szabad. Ti mit tudtok? Vki írta h ahhoz még kicsi.
2016. jún. 16. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
A meitai stabilan ülni tudó babáknak jó.
2016. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!