Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes anyukák! Hogy...

Kisgyerekes anyukák! Hogy érzitek hány gyereket tudtok, akartok még vállalni?

Figyelt kérdés
Nekem két éves a kislányom,26 éves vagyok,most úgy érzem elég egy gyerek.
2014. dec. 20. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kettőt tervezunk (3-4-et tudnank eltartani) most fel eves az elso szuletese ota tudom h biztosan akarok meg egy testvert...ha az is lany lesz elgondolkodunk egy 3.on is.
2014. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi legalább 3-mat szerettünk volna gyors egymásutánban, most 2 van, 4,5 és 2,5 évesek, és egy darabig tuti nem lesz több. Talán ha a kicsi is iskolás lesz, esetleg bevállalunk még egyet, a lehetőség nincs elvetve, de most egy jó pár évig elég volt a babázásból.
2014. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az elképzelésem egy volt 😊 4 éves a nagylányom,és 2hónapos lesz a kishuga 😊 és szerinzem meg is állunk. 38éves vagyok 😊
2014. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kettőt terveztünk , de a most egy éves kislányom valószínű egyke marad. Nekem túl sok lenne két gyerek.Segítségem nincs , párom nem egy babázós típus. Minden a gyerekkel kapcsolatos feladat rám hárul. Anyagiakkal messze nincs gond. Lehetne több gyerek is , akár háromnak is meglenne még a lakása is , de nem tudnám fizikailag , mentálisan bevállalni.
2014. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1 éves a kislányom, de másfél 2 év múlva szeretnénk neki egy kistesót.
2014. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyet terveztünk,de a lányunknak lett egy öccse is. :) A lányom 6,5 éves,a fiam 2,5 .(én 31)Nem tervezünk többet,úgy érzem nem bírnék még egy gyerekkel.
2014. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A 4-es választ akár én is írhattam volna. Ennek ellenére néha még eljátszok a gondolattal, hogy jó lenne még egy, de én is egyedül vagyok mindenre és így nagyon fárasztó.
2014. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bár még csak kezdő anya vagyok (4 hós a babám), de 3 gyerkőcöt szeretnénk, ezért napirenden van, hogy közelebb költözünk a családhoz (300 km-re laknak) egy nagyobb házba. Remélem sikerül :)
2014. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Négyet terveztünk, három van, elég. :)
2014. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eleinte kettőt terveztünk, majd úgy gondoltuk a kisfiúnk után, hogy elég egy is. (nehéz eset) Majd becsúszott a második, igaz ő nagyon jó baba, de így is nagyon nehéz kettővel néha...

Ha több milliót fizetnének sem vállalnék harmadikat. Én nem bírnám lelkileg. (fizikailag nagyon jól bírom)

2014. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!