Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennetek a helyemben? Van...

Mit tennetek a helyemben? Van itt borgyogyasz/sebesz esegleg? Kep is van

Figyelt kérdés

Nem azt akarom hogy ti mondjatok meg mit csinaljak csak erdekelnek a velemenyek

Kisfiam lapockajan 3hetes koraban kijott egy anyajegy ,kb.mindenhonapban jartuk az orvosokat aztan mondtak mikor 6hos volt hogy mar most levennek de nem mertem belevagni feltem..mondtak hogy jo akkor megvarjak mig betolti az egyevet..majusban toltotte de meg mostsem mertem vissza vinni..felek hogy mi lesz

Azt mondjak joindulatu daganat

Kepet is toltok hatha latott mar valaki ilyet


2016. jún. 13. 12:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2016. jún. 13. 12:05
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza, legalább nézesd meg, utána még mindig dönthetsz úgy, hogy később veteted le, de kérd ki a szakorvos véleményét!
2016. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félni.

Vetesd le, főleg ha az orvos is ezt tanácsolja. Jobb lesz neki utána, nem fogja zavarni. Meg ilyen nagy azért a nap szempontjából is kockázatos.

2016. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen..igazabol ebben a honapban keszulunk vissza csak annyira felek mitfognak mondani nagyon felek

:/

2016. jún. 13. 12:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Nap egyatalan nem erheti mert kiholyagosodik
2016. jún. 13. 12:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Nincs mitől félni. Mondjuk, most lehet, hogy nem csinálják meg, mert nyáron nem szokták. Utána nem érheti nap és ilyenkor nehezebb betartani.

A lényeg, hogy menj el, ne halogasd. Nehogy azért legyen valami gond, mert nem mentél vissza.

2016. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem jo kedvembol nem mentem vele vissza..csak o a szememfenye es ha valami baja lenne en abba belehalnek

Nem akarom h vagdossak szurkaljak hogy fajjon neki ezektol tartok

2016. jún. 13. 12:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Sebész és bőrgyógyász együttes véleménye kell az ilyesmihez.

Nekem vettek le két éve ilyenekből hármat.

Ambuláns beavatkozás volt helyi érzéstelenítéssel.


És tavaly nyáron műtötték a lányomat egy ennél súlyosabb problémával. Soha azt a napot nem kívánom vissza, így megértem, hogy félsz, de ha kell, akkor kell. És erősnek kell lenned és mellé állnod.


Pont AZÉRT kell elmenned, mert ő a szemed fénye.


Ha budapestiek vagytok, akkor nagyon jó szívvel ajánlok gyereksebészt (TB alapon), ő műtötte a lányomat és más egyéb beavatkozásokat is végzett már több gyerekemen is, emberileg és szakmailag is csúcs.

2016. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De bakker pont azért kell visszamenned, mert ő a szemed fénye!

Ha valami gáz van, akkor nem várni kell, mert nem mersz visszamenni!

2016. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennel felelossegteljesebbnek kellene lenned anyakent szerintem. Ne dugd homokba a fejed. Oke, hogy ott van es jelenleg nem okoz gondokat, de tenyleg meg akarod varni, amig vegul sokkal rosszabb lesz a helyzet? Vagy varod, hogy megnojon es sokkal nagyobbat kelljen leszedni? Azt mondjak az orvosok, hogy DAGANAT, ez nem mulik el magatol. Ertem, hogy meg akarod ovni a gyerekedet. De a felelossegteljes dontes most az, hogy visszaviszed es meghallgatod, mit mond az orvos. Ha le kell szedni, akkor engedd, hogy leszedjek.
2016. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!