Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le róla? A...

Hogy szoktassam le róla? A kislányom 9 hós még szopizik sőt azon is alszik el és éjjelenként többször is fel kel hogy tudnám leszoktatni az éjjeli kelésekről? Most már nagyon fáradt vagyok!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapos a fiam és szintén cicifüggő. Éjszaka 3-szor kel fel és csak úgy tud visszaaludni, ha megszoptatom (elég sokat szopik még ilyenkor is). Én már próbálkoztam cumival, vízzel, teával is, de egyik se vált be, csak én kellek neki...
2010. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az én problémám nekem is és sajnos nem tudom mit csináljak mert mostmár nagyon kimerült vagyok.Köszönöm h észrevettél
2010. ápr. 12. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma 9 hónapos a kisfiam, és szintén ugyanilyen...

Éjjelente még 2x 3x legalább felkel, pedig mindig próbálom "bőségesen vacsoráztatni", meg próbálkoztam már almalével csőrős bögréből (cumisüvegből ugyanis nem iszik), eddig mindössze egyszer fogadta el...

Szóval általában az első ébredése után kiveszem a kiságyból és közöttünk alszik, mert sokszor megemelni is fáradt vagyok...

Szóval erre szerintem nem sok megoldás van, és nem tudom hagyni sírni, marad az éjszakai szopizás :)

Ő mondjuk délelőtt 11 körül szokott elaludni, és igyekszem úgy intézni a dolgaimat, hogy akkor én is alszok vele 2-3 órát, bár leginkább már egy huzamosan éjszakai alvásra vágynék!

Kitartás Neked!

Ja, és az én Drágámnak már reggel 6kor kipattan a szeme, egyetlen "mentsége" hogy hatalmas mosollyal az arcán ébred :)

2010. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 év után én is kimerültem, így az apukás megoldást választottuk. Nem én mentem be hozzá, Apukája vállán sírt 2 éjjel, azután megszokta, hogy nincs éjjeli evészet, nincs Anya éjjel, hanem mindenki alszik. Azóta is mosolygós, vidám, de én is :)))
2010. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát vagy erőnek erejével ,ahogy az utolsó írta. vagy sehogy. az enyém 16 hós, és még mindig 2-3x kér cicit éjjel, és este is azzal alszik el. pedig neki van cumija is. én nem bírnám az üvöltsését hallgatni, szóval reménykedek, hogy majd egyszer elhaygja. amúgy ő 9 hósan még 7-8x is felébredt, szóval javult a hylezet nálunk, ha lassan is.
2010. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 hónaposom is még cicizik éjjel... Ez van. Mellettem alszik, így nincs gond, önkiszolgálás van, én alszom, ő eszik és visszaalszik. Legalább nincs éjjel sírás, apája is alhat nyugodtan, hiszen reggel dolgozni megy... Előbb-utóbb elhagyják ezt, addig meg inkább örüljünk, hogy ilyen sokáig tudjuk szopiztatni őket. Na meg pár év és nem lesz ennyire szükségük ránk, addig is használjuk ki az időt. :-)
2010. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónaposom is sokszor kel éjjel, ő is szopizik, és mellettünk alszik. Addig örülj, míg a cicin visszaalszik. Én babám van, hogy nem akar azon sem visszaaludni, sem ringatva, így 2-3 órát ébren van éjjel, és így is felkel fél 7-kor. Én is gondolkoztam, mi lesz, ha leakarom majd választani a ciciről, mert azért általában visszaalszi szerencsémre. :)
2010. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nővérem fia 16 hónapos ,egy héttel ezelőtt közölte a fiával hogy este nem ad neki cicit, azt mesélte hogy 3nap kellett és a fiú megtanulta.A cicin elaltatás maradt,de ha éjjel ébred akkor magától vissza alszik mert megtanulta hogy hiába sír nem kap cicit,ergo alszik.
2010. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!