Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tápláljam 10 hónapos...

Hogyan tápláljam 10 hónapos babámat? Jó ez igy? Nem kevés neki? Mit adjak reggelire szopi helyett?

Figyelt kérdés
Babám 10 hónapos eddig reggel és este elalváskor szopizott de most nem akar reggel szopizni kell fel az ölemből és menne játszani igy a reggeli szopi kimarad majd eltellik 1 óra hossza mire megéhezik ekkor gyümit kap kekszel.Majd ebédre bébiétel főzi utánna baba joghurt,uzsi 2 Nestlé baba puding vacsi Sinlac pép és elalvásko r cici.Éjjel általában a foga miatt gondolom 2x van fent ilyenkor szopizik.Nálunk a baba joghurtok pudingo kkötelezően jöttek be mert kevesett hizott!Most 74 cm és 8500 gr.
2010. ápr. 12. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egészséges, elégedett baba, nem kell édességgel tömni. Nekem is mondogatta a védőnő annak idején, hogy keveset hízik és állandóan a tápszert adta volna a gyereknek. Mondtam, hogy amíg jókedvű és mozgékony, semmi szükség tuningolásra. Nálunk az jelentett sokat, mikor elkezdtük a főzelékeket enni. Vettem egy fél kiló bio borjúhúst, nagyon kevés vízben, picike sóval és zöldséggel megpároltam, leturmixoltam és picike adagokban lefagyasztottam. Ebből kevertem a főzelékekhez, nagyon szerette pedig nem nagy étvágyú gyerek. 74 centihez 8 és fél kiló egyáltalán nem kevés, ne aggódj!
2010. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!