Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, aki a...

Mit gondoltok arról, aki a pár hónapos csecsemőjét elviszi több napos konferenciára vagy külföldi munkaútra?

Figyelt kérdés
Ilyen a munkánk(nem szokás pl. Csed, hanem othonról tud az ember dolgozni, és néha bemegy), a jövőnkről gondolkodom most (nincs gyerek még) Persze megy a férj/feleség is ezekre az utazásokra. Szerintetek megéri megmutatni a vilagot így a gyereknek, vagy feleslges teher neki?
2016. jún. 18. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csecsemőnek szerintem kb mindegy. Totyogós kortól lehet teher, 3 évs kor után pedig kivitelezhetetlen az óvoda miatt.
2016. jún. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pár hónaposan nem tudod nagyon megmutatni a világot a gyereknek, hiszen az élete kb. abból áll, hogy eszik és alszik, és emlékezni sem fog rá. De ártani nem árt neki az utazás, hacsak nem olyan országba mentek, ahol mindenféle fertőzés van, vagy nincs egészségügyi ellátás, stb.


Elvileg 2 hónapos kortól már repülhet a baba, így tehernek nem annyira teher.

2016. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

2- es: par napos kortol mar repulhet a baba. Nekunk sajnos repulni kellett nagyon picivel a csaladban halaleset miatt.


Kerdezo, vigye csak , jo utat!

2016. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es, barátnom Ausztráliában szult, egy hetes volt a baba, mikor hazajottek.
2016. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2 hónapost nekem az orvos mondta, de nyilván ez orvosonként és babánként eltérő lehet, illetve az utazás hossza is biztos számít. Én azért kérdeztem a dokit, mert még a terhesség előtt vettünk repülőjegyet Floridába, hogy a kinti családot meglátogassuk karácsonykor, de akkor még csak 1 hetes lesz a baba (ha ugye időben jön). Azt mondta hogy inkább tegyük át az utat februárra.
2016. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pár hónaposnak mindegy hol van, ha ott az anyja, ez neki persze nem élmény. Ha a szülő bírja magát annyira, hogy konferenciázzon, akkor nyugodtan. Én nagyon szerettem konferenciákra járni mikor még nem volt gyerek, de azóta tudom, hogy csak küzdelem lenne.
2016. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvos nyilván nem tudhatja a légitársaságok szabályait. Persze jobb lenne, ha nem szólna a témához, de biztos mindenhez muszáj:)
2016. jún. 18. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!