Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok olyan utazási irodát,...

Tudtok olyan utazási irodát, ami 1 napos külföldi utakat szervez debreceni, berettyói, v nyíregyi indulással? Vagy ezek környékéről, úgy, hogy az oda-vissza út éjszaka történik, és a buszon alszunk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen útra vetemednék, azt úgy tenném, hogy bemennék egy helyi utazási irodába, és ott rákérdeznék.

Hidd el, az a dolguk, hogy ismerjék a piacot.


NEkünk meg itt az lenne a dolgunk, hogy megmondjuk neked, miképp tudnád tartalmasan, olcsóbban és jobban megcsinálni az adott utat - iroda nélkül.

2016. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes. 10 ezerbol sehogy sem jutsz el pl. A plitvicei tavakhoz, pragaba, velencebe, auswitzba. Ezekbol eleg is egy nap. A helyi irodak honlapjait alaposan atneztem. jelLemzoen kisebb irodak, vallalkozasok szervezik az ilyen utakat, amiket nem hirdetnek olyan szeles korben. Szoval nem lebeszelesre vagyok kivancsi, hanem h tud e vki ilyet.
2016. febr. 10. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak pécsi indulási utakat tudok ajánlani. Mi így voltunk tavaly Velencében és nagyon jó volt, jól éreztük magunkat. Féltünk a sok buszozástól de Velencéért simán kibírtuk és nekem elég is volt. Idén a Plitvicei tavakhoz készülünk ugyan így.
2016. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi. sok pesti indulást találtam.

már 5-6 ezertől vannak ezek az utak.

mi is pesti indulással voltunk Olaszországban, az út csak pár óra, ki lehet bírni, nincs messze.

Erdélyben debreceni indulással voltunk 3 városban, de ezek olyan kis városok, amiket érdemes látni, de 1-2 óra alatt mindent meg is nézel, ami látványosság, pl. Koltón van a kastély meg egy kút, és ennyi.

Kassára is így jutottunk el, és nagyon tetszett.

De adventkor millió ilyen bécsi út indult sok helyről.

Szerintem teljesen jó.

2016. febr. 10. 16:45
 5/9 A kérdező kommentje:

végül egy irodát találtam.

a plitvicei tavakhoz én is nagyon szeretnék elmenni, ti mennyiért mentek?

én 15-ért találtam ezt a programot, kicsit sokallom, kíváncsi vagyok, az ország másik végéből mennyi.

2016. febr. 10. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Pécsről biztosítással foglalási díjjal 13 ezer.
2016. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted egyszer!

Akkor is ezen keseregtél, hogy a "szemét" utazási irodák nem a te nem létező pénztárcádhoz igazodnak.

Csak jelzem, hogy a Plitvicére sem jutsz be ingyen!!


Amúgy nem lenne jobb ha dolgoznál valamit, hogy megkeressed az utazás árát mint, hogy itt rinyáljál már hónapok óta??!


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__7530713-debrec..

2016. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogy lehet valaki ennyire ostoba, mint te?

Nem rinyáltam, hanem érdeklődtem.

Dolgoznék? Állítsd le magad, mi közöd hozzá?

Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy többet keresek, mint te...

Komolyan ennyire fogyatékos vagy, hogy nem tudsz különbséget tenni NYARALÁS és KIRÁNDULÁS között?

Nagyon jól tudom, hogy van belépő, és nincs ezzel semmi gond. De egy KIRÁNDULÁSRA akkor sem kell 1-2 napnál több.

De ha már ennyire a pénztárcámban turkálsz, elárulom neked - bár semmi közöd nincs hozzá - hogy májusra megvan a repülőjegyünk Londonba.

És biztos nehezedre esik megérteni, hogy vannak normális emberek, akik segítőkészek, ugyanis privátban kaptam irodát, akik szerveznek ilyen utakat. Meg ugye én is találtam, amiről írtam.

Felvettem velük a kapcsolatot, mert a honlapjukon nem hirdetik ezeket az utakat. És azt mondták, hogy valóban nem, mert facebook-ra felteszik, és olyan hamar betelnek ezek az utak, hogy teljesen felesleges lenne arról gondoskodni, hogy kitegyék a honlapra. De ha nekem nem ismerősöm egy-egy ilyen iroda, akkor én nem látom a facebook-bejegyzéseit. Hát, már látom. Fullon volt a busz a velencei karneválra, akkora volt az érdeklődés.

De egy ilyen köteledős és rosszindulatú ember úgyis talál valamit ebben is, amibe beleköthet.

Szánalmasak az ilye emberek, akiknek annyi életük sincs, hogy csak azzal törődjenek, ami érdekli őket, vagy fontos nekik. Akik kénytelenek ahhoz is hozzászólni, amihez egyébként nem tudnak, nem értenek, nem érdekli őket. De annyi szabadidejük van, hogy még ez is belefér. Ha engem nem érdekel egy téma, akkor biztos nem töltök időt vele, hogy egy semmitmondó megjegyzést fűzzek hozzá, ami nem a kérdésre válaszol, és rosszindulatúan a másik pénztárcájában turkáljak, amire egyébként semmiből sem lehet következtetni (már a keresetemre).

Ez tipikusan a "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna" esete, de tényleg nem tudok azzal mit kezdeni, hogy valaki nem képes az értő olvasásra, és nem képes a kérdésre válaszolni.

További kellemes trollkodást, úgyis csak ennyi örömöd van az életben.

2016. febr. 12. 07:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

(Vagy inkább kérődző)


Mekkora egy mocskos szájú, örök csóró, mega-lúzer vagy!!

2016. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!