Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hós babám náthás, kruttyog...

Edus83 kérdése:

2hós babám náthás, kruttyog az orra szívom kicsi orrát, de most a jobb szeme elkezdett csípásodni, mint mikor kötőhártya gyulladásunk van. Mit tegyek? Kamillázzam vagy egyből orvos? Nem nyűgös. Nem lázas. És honnan merre töröljem a szemét? ,

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még csak három hetes a kisfiam de az ő szeme is csipásodik és szopizáskor könnyezik. A gyerekorvos szemcseppet írt fel rá és azt mondta, hogy langyos kamillás vízzel töröljem át, kívülről befelé.Ezáltal a könnycsatornát is masszírozom.De elmondása szerint nagyon gyakori a picurkáknál a szem könnyezés is. Az orrunk is szurtyog, erre azt a választ kaptam, hogy a picik ilyenkor még csak orron át lélegeznek és ezért van ez a szörcsögő hang.Valami összefüggés van az orrnyálkahártya meg e között. Bocsi, hogy nem tudom pontosabban leírni.

Remélem azért valamit tudtam segíteni.

2010. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!