Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esernyőre csukható...

Milyen esernyőre csukható babakocsit érdemes venni? Mik legyenek a szempontok, amik alapján választok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk Chicco van és majdnem tökéletes. Nagyon kényelmes a lányomnak, vízszintesre dönthető, még most, 20 hósan is imád benne aludni. Jó, ha van a kocsihoz bevásárlókosár, én sokszor babakocsival intézem az ügyeket, vásárlást, mivel a párom munkájához kell az autó, így nálunk elengedhetetlen szempont volt a jó pakolhatóság.

Szerintem fontos, hogy legyen a baba előtt karfa vagy tálca és biztonsági öv. Jó, ha könnyű emelni, gyorsan és kicsire össze lehet csukni.

Nagyon fontos a kupola, először csak napernyőnk volt, semmit sem ért, utána vettem a kocsihoz kupolát is, nem bántam meg. Így sem napsütésben, sem esőben nincs gondunk.

Az egyetlen, ami nekem nem igazán jön be, az a kis bolygókerék. Városban könnyen és jól lehet vele közlekedni, de mi vidéken élünk, szüleim tanyán, ott képtelenség tolni a kis kerekes kocsit, most születendő babám mindenképp terepkerekes járgányt kap.

Ezt leszámítva teljesen elégedett vagyok a Chicco-val, jó választás volt, ráadásul újszerű, tökéletes állapotban vettem a teszveszen, 10 ezerért - nekünk nagyon megérte.

2010. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, sokat segítettél. Kinéztem egyet, de akkor az már nem is érdekes (én is a kupolát hiányoltam elsőre).

Várom még a további válaszokat!

2010. ápr. 13. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Chicco van! :))) Pontosabban Chicco Trio 4Me. Könnyű, 2 irányba tolható, 1kézzel összecsukható, első kerekek bolygósíthatók de fixre is állítható, téli/nyári kupola van hozzá, 5pontos biztonsági öv. Kényelmesen elfér benne a gyerkőc még bundazsákban is:)))
2010. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!